Učitel / Učitelka ve školce

Brno

O nás

Jsme stabilní a rozvíjející se menší síť dětských skupin - soukromých školek v Brně. Přijímáme děti od 2 let až po první třídu, zpravidla nejvíce dětí je ve věku 2-4 roky.

Naším konceptem je pečovat o děti s láskou, úsměvem a respektem, zároveň s pochopením stanovit zdravé hranice a úctu k druhým. Naše péče obsahuje prvky Montessori pedagogiky, zakládáme si na různorodosti aktivit a ukázání dětem vše co náš svět nabízí.

Dohromady máme 6 dětských skupinek v lokalitách: Brno - střed (Školka Orlí, Školka Vlněnka), Brno - Štýřice (Školka Spielberk), Brno - Maloměřice a Obřany (Školka Jarní)

Na kolegy nespěcháme - v září otevíráme další třídu, tak chceme mít dostatek času na výběr, jednání, a zaučení. Může se stát, že nástup bude možný dřív při vzájemné dohodě.

Pozice je vhodná jak pro ženy, tak pro muže.

NÁPLŇ PRÁCE

- Péče o děti ve věku od 2 let do zahájení povinné školní docházky zaměřená na zajištění potřeb dětí a jejich rozvoj

- Vedení dětí k zodpovědnosti a samostatnosti, upevňování kulturních, hygienických, sociálních návyků a základů společenského chování, nácvik denních činností a pomoc při hygieně

- Písemná i praktická příprava a realizace aktivit s ohledem na vzdělávací potřeby dětí - tzn. roční, měsíční, týdenní, denní plány, schopnosti přizpůsobit náročnost aktivit věku

- Předškolní příprava

- Vymýšlení a vytváření pomůcek

- Organizace akcí (besídky, přespávání, dílničky...)

- Dodržování etických principů při práci a vedení dětí k morálním hodnotám

- Uplatňování zásad zdravého životního stylu podle věku dítěte

- Základní provozní zajištění (naplnění myčky apod.) - ve standardní situaci je zde na většinu dne paní provozní

- Komunikace s rodiči při předávání dětí v ČJ i AJ

- Vedení dokumentace - třídní kniha, portfolio dětí apod.

- Výzdoba prostor dle sezony

OČEKÁVÁME

Paní učitelka / pan učitel by měli být osoba:

- Nadšená a zapálená pro profesi, kreativní

- Láskyplná, trpělivá, ale umí s respektem ukázat hranice

- Pracovitá a schopná (nemá problém sama zvládnout 6 dětí či 24 s dalšími dvěma kolegy, aktivně se jim věnovat)

- Loajální, spolehlivá, kolegiální a přátelská (např. vykrytí směn při nemocích)

- Pro každou akci (na zahradě s dětmi rýpete v záhonku, kluziště nebo výlet Vás neděsí)

- Přinášející pozitivní atmosféru a vstřícnost, racionální pohled, zdravou úctu a pokoru k práci (nechceme klevety, podrývání kolektivu a autority, neuctivost k sobě, dětem, vedení, rodičům - ani za zavřenými dveřmi)

- Otevřená dalšímu vzdělávání, se zájmem se orientovat v moderních pedagogických přístupech

- Mít opravdu rád děti, umět to s nimi, kontakt s nimi Vás opravdu baví

- Reprezentativní, usměvavá, energická, psychicky a fyzicky v dobré kondici (je nutné i zvedání dětí na přebalovací pult, pomáháním mladším na prolézačky, apod.)

- Mít zájem o dlouhodobou spolupráci a zůstat s dětmi ve třídě ideálně pár let - některé události se plánovat nedají, ale prosím mějte na paměti, že děti si zvyknou a občas těžce berou změnu tak důležitých osob a jistot.

- Nekuřák

Mít / ovládat:

- Čistý trestní rejstřík

- Český rodilý mluvčí

- Vzdělání střední pedagogické, zdravotnické, nebo sociální, akreditovaný Kurz chůvy, vyšší odborná škola pedagogická, nebo VŠ pedagogického směru

- Základní znalost na počítači a mobilu

- Aktivní hra na klavír (velice dobrá, máme rádi i "podkres" při volné hře nebo při dnu otevřených dveří)

- Aktivní angličtina (C1 - jste schopni v šatně s rodičem řešit adaptaci i odplenkování bez nervozity)

- Výhodou znalost: logopedie, jógy, fyzioterapie, polytechnické výchovy, Montessori pedagogiky, hra na kytaru, další cizí jazyk, snoezelen, eko výchova, fyzikální pokusy pro děti, Canva, folklorní tanec a zpěv, organizace kroužků a příměstských táborů

NABÍZÍME:

- Práci na plný či částečný úvazek

- Směny některé dny o délce 9h a jiné 4,5h

- Pár hodin týdně na nepřímou práci - přípravu programu

- Lokality v dobré dopravní dostupnosti

- Stabilní a zavedenou společnost s dobrou reputací a férovým jednáním

- Milý a stálý kolektiv

- Připravené prostředí s kvalitními hračkami a pomůckami, hojně vybavené zázemí

- 3 pečující osoby na 24 dětí

- 22 - 25 dnů volna (většina celozávodní jako ve školkách)

- Ošatné - firemní oblečení

- Celozávodní obědy při dlouhých směnách

- Hrazené vzdělávání v oboru

Životopis a co následuje:

Budeme se těšit na zaslání životopisu! Prosíme o zaslání životopisu včetně informací o dokončeném studiu, nynějším pracovišti, úrovni angličtiny a hry na klavír, a nedávných kontaktů pro referenci vč. jména reference, pozice (reference ověřujeme). Prosíme o přiložení aktuální fotografie.

Vybraným se ozveme.

První schůzka bude převážně seznamovací, přejdeme chvíli do angličtiny a vyzkoušíme si hru na klavír, případně kytaru. Povíme si naše i Vaše představy a možnosti. Prosím přineste si své portfolio, pokud ho máte.

Děkujeme a budeme se moc těšit na seznámení a možnou spolupráci s Vámi.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy

Detaily o pracovním místě:
Firma: Mini Školka Jarní - dětská skupina, z.s.
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Učitel / Učitelka ve školce
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28.000 – 32.000 Kč
Nabídka přidána: 30. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    26 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Učitel / Učitelka ve školce ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Mini Školka Jarní - dětská skupina, z.s. ještě dnes.