Účetní specialista junior

Praha

Nabídka:

Požadavky: Staňte se součástí fajn týmu stabilní společnosti, která sbírá celosvětové úspěchy. Hledáme nadšeného jedince na pozici Junior účetní - tato role poskytuje skvělou příležitost pro rozvoj Vašich dovedností v účetnictví a práci v přátelském a nápomocném kolektivu.

Co Vás čeká?

   •  Podpora sales a marketingového týmu

   •  Kontrola a zadávání příchozích faktur do systému SAP

   •  Zadávání vyúčtování služebních a soukromých platebních karet

   •  Kontrola budgetu a žádostí a jeho převod

   •  Spolupráce při zadávání nových dodavatelů do systému

   •  Spolupráce s finančním a účetním oddělením v rámci společnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

   •  Vzdělání ekonomického směru a alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici

   •  Uvítáme, pokud jste se někdy setkali se SAP - není podmínkou

   •  Uživatelskou znalost MS Excel

   •  Anglický jazyk na komunikativní úrovni (pravidelná komunikace se zahraničním vedením)

   •  Pečlivost a spolehlivost

Nabídneme Vám:

   •  Přátelské a fajn prostředí v kancelářích přímo na metru Nové Butovice

   •  Stravenky v hodnotě 300 Kč plně hrazené zaměstnavatelem

   •  Benefitní karta Pluxee 5000 Kč na rok

   •  Důchodové pojištění

   •  20 dnů dovolené + 5 dní placeného volna

   •  Docházkový bonus 2 000 Kč

Detaily o pracovním místě:
Firma: mBlue Czech, s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Účetní specialista junior
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 10. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Účetní specialista junior ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě mBlue Czech, s.r.o. ještě dnes.