Účetní

Praha hl.m.

Požadavky: Pro našeho klienta – zavedenou obchodní společnost z oblasti telekomunikací se sídlem na Praze 10 - hledáme vhodnou kandidátku na pozici ÚČETNÍ.

Jak by měl vypadat Váš profil?

• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

• Praxe ideálně alespoň 2 roky v oboru (možnost absolvent s dobrými teoretickými základy)

• Znalost podvojného účetnictví, DPH

• Zodpovědnost, svědomitost, pečlivost

• Zkušenosti s účetním systémem Navison výhodou

• Pokročilá uživatelská znalost PC, zejména Excel, Word

• Schopnost orientovat se na detail

Vaše náplň práce?

• Účtování faktur došlých (majetek) + správu pohledávek

• Kontrola faktur, jejich párování v systému

• Podpora hlavní účetní a finančního oddělení

• Spolupráce na měsíčních a ročních závěrkách, auditu

• Další administrativní činnosti související s pozicí účetní

Co Vám můžeme nabídnout?

• Práci pro stabilní společnost

• Perspektivní a dlouhodobé místo

• Dobrý kolektiv

• Platové ohodnocení v závislosti od zkušeností

• Příspěvek na životní nebo důchodové pojištění

• Multisport kartu

• 3 dny zdravotního volna ročně / SICK DAYS

• Mobilní telefon, notebook

• Lokalita pracoviště Praha 10

• Nástup možný ihned

Pokud vás tato pozice zaujala a cítíte, že byste byli přínosem pro náš tým, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Rádi Vás přivítáme do našeho týmu :).

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Praha hl.m.
Pracovní pozice: Účetní
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 40 000 Kč
Nabídka přidána: 21. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha hl.m. - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Účetní ve městě Praha hl.m.? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.