Technik údržby – nástupní mzda 50000 Kč!

Klecany

O nás

Nadnárodní výrobní společnost v těsné blízkosti Prahy přijme spolehlivého kolegu na výše uvedenou pozici. Nástup možný ihned!

Náplň práce:

  • údržba, servis, oprava výrobních i nevýrobních zařízení
  • zjišťování příčin poruch zařízení, jejich odstraňování a evidování
  • spolupráce se všemi odděleními výroby a technického oddělení
  • správa skladu náhradních dílů
  • jednosměnný provoz

Co od Vás očekáváme:

  • technické vzdělání výhodou (zámečník, strojní mechanik, opravář zem. strojů…)
  • praxe na pozici technika údržby nebo strojního mechanika
  • nařízení vlády 194/2022 Sb. § 6 (dříve vyhláška 50) výhodou
  • znalost základní práce na PC
  • zodpovědnost, manuální zručnost, technické myšlení
  • ochota učit se, flexibilita
  • samostatnost i týmový přístup

Co Vám můžeme nabídnout:

  • dlouhodobá spolupráce ve stabilním týmu
  • kvalitní zaškolení
  • motivační finanční ohodnocení
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní připojištění po
  • nástup možný ihned

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí

Detaily o pracovním místě:
Firma: CentralWork s.r.o.
Lokalita: Klecany
Pracovní pozice: Technik údržby – nástupní mzda 50000 Kč!
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45.000 – 55.000 Kč
Nabídka přidána: 30. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Klecany - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technik údržby – nástupní mzda 50000 Kč! ve městě Klecany? Pošlete svůj životopis firmě CentralWork s.r.o. ještě dnes.