Technik údržby automatizace (M/Ž) - pouze ranní směny, 13.mzda, bohaté benefity!

Žatec

Nabídka:

Požadavky: Do naší mezinárodní výrobní společnosti hledáme nového Technika údržby. - specialistu automatizační techniky! Pokud máte zkušenosti v oboru a hledáte stabilní zaměstnání, pak jste na správném místě. Přijďte k nám, kde Vám nabízíme nejen zajímavou práci, ale i prostředí, kde se můžete profesně i osobně rozvíjet!

NABÍZÍME:

   •  Atraktivní finanční ohodnocení

   •  13. mzda

   •  Pravidelné navyšování mzdy

   •  25 dnů dovolené

   •  Hrazené závodní stravování

   •  Systém Cafeterie

   •  Příspěvek na připojištění

   •  Profesní a osobní rozvoj

   •  Příjemné pracovní prostředí

   •  Různé firemní akce

   •  Přátelský kolektiv

NÁPLŇ PRÁCE:

   •  Určení a provádění preventivní údržby a prediktivního monitorování strojů a zařízení:

   •  Koordinace s ostatními odděleními.

   •  Vytváření poruchových analýz.

   •  Spolupráce s oddělením nákupu při tvorbě skladu náhradních dílů.

   •  Definování nápravných opatření jako odezvy na poruchy, reklamace apod. na základě výrobních výsledků.

POŽADUJEME:

   •  Praxe v mezinárodní výrobní společnosti na stejné pozici

   •  Elektro vyhláška č.50/1978 Sb. §6

   •  Základní znalost anglického jazyka ( porozumění výkresové dokumentaci)

   •  Znalost  PLC systémů Siemens - výhodou

   •  Znalost ABB robotů výhodou

Pokud hledáte novou výzvu a chcete se aktivně podílet na údržbě a rozvoji našeho výrobního procesu, pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vaši odpověď a na možnost společně přispívat k úspěchu naší společnosti!

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Lokalita: Žatec
Pracovní pozice: Technik údržby automatizace (M/Ž) - pouze ranní směny, 13.mzda, bohaté benefity!
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 29. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Žatec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technik údržby automatizace (M/Ž) - pouze ranní směny, 13.mzda, bohaté benefity! ve městě Žatec? Pošlete svůj životopis firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o. ještě dnes.