Svařovací technik (M/Ž) - náborový příspěvek, příspěvek na dopravu, a dovolená navíc!

Podbořany

Nabídka:

Požadavky: Připojte se k našemu týmu jako Svařovací technik a převezměte dohled nad svařovacím procesem ve výrobě.

Co vám můžeme nabídnout:

   •  Zajímavé finanční ohodnocení

   •  Vzdělávání a příležitost k rozvoji, možnost spolupráce na novém projektu

   •  Pružnou pracovní dobu

   •  Relokační balíček

   •  Příspěvek na bydlení

   •  Náborový bonus

   •  Bohatý bonusový

   •  Benefitní systém, včetně příspěvku na dopravu

   •  Variabilní složku mzdy

   •  Vánočního bonus

   •  Odměny za pracovní výročí

   •  Dovolené navíc

   •  Cafeterie systém a příspěvek na penzijní připojištění

Náplň Vaší práce:

   •  Dozor nad svařovacím procesem v rámci výroby

   •  Oprava problémů se svařovacím zařízením

   •  Dokumentace provedených opatření

   •  Zajištění dostupnosti svařovacích zařízení pro výrobní operace

   •  Hodnocení chyb a problémů se svařovacím vybavením

   •  Navrhování plánů preventivní údržby a dohled nad jejich implementací

   •  Podpora při tvorbě plánu preventivní údržby ve spolupráci s dalšími odděleními, včetně výroby a kvality...

Jaké požadavky byste měli mít?

   •  Znalost anglického jazyka na úrovni B1-B2

   •  3-5 let praxe v oblasti svařování

   •  Svářečské oprávnění MIG/MAG.

   •  Zkušenosti s programování robotů.

   •  Znalost normy ČSN EN ISO 3834, a standardních požadavků na kvalitu dne ČSN EN.

   •  Znalost čtení technických výkresů.

   •  Zkušenost s reportingem, vedení evidence provedených změn.

Těšíme se na případnou spolupráci!

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Lokalita: Podbořany
Pracovní pozice: Svařovací technik (M/Ž) - náborový příspěvek, příspěvek na dopravu, a dovolená navíc!
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 24. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Podbořany - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Svařovací technik (M/Ž) - náborový příspěvek, příspěvek na dopravu, a dovolená navíc! ve městě Podbořany? Pošlete svůj životopis firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o. ještě dnes.