Seřizovač/Technik údržby

Ústecký, Havraň

Rozšíření týmu ve výrobní firmě na Mostecku.

POPIS POZICE:
  • Seřizování strojů a zařízení v souladu s výrobními specifikacemi a normami.
  • Diagnostika a odstraňování závad na strojích.
  • Zajištění bezpečného provozu zařízení.
  • Spolupráce s výrobním týmem a technickou podporou k dosažení optimálních výsledků.

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Zkušenost s seřizováním a údržbou průmyslových strojů.
  • Schopnost číst technické výkresy a plány.
  • Dobrá komunikační dovednost a schopnost práce v týmu.
  • Ochota pracovat ve směnném režimu.

NABÍZÍME:
  • Stabilní zaměstnání v úspěšné a rozvíjející se společnosti.
  • Motivační platové ohodnocení a benefity (stravenky, příjemné zázemí, penzijko, životko,...).
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
  • Přátelskou a podporující pracovní atmosféru.

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Havraň
Odvětví práce: Výroba a vývoj
Pracovní pozice: Seřizovač/Technik údržby
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 14. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    16 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Seřizovač/Technik údržby ve městě Havraň? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Havraň - Výroba a vývoj