Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Mistr úseku - věznice Všehrdy

Všehrdy

Popis pozice

Zásilkovna rozšiřuje svou depovou síť a nově se budou třídit zásilky přímo ve věznici ve Všehrdech.

Chceš být součástí "Zásilkovňáckého" týmu a zároveň pracovat v netradičním prostředí? Nyní hledáme Mistra úseku, který bude řídit směnu přímo ve věznici a bude dohlížet na práci odsouzených.

Náplň práce

  • koordinace/dohled nad činnostmi na hale – od vykládky vozidel, zpracování zásilek, jejich nachystání k další expedici
  • evidence paletového hospodářství, mechanizace skladu
  • komunikace se zákaznickým centrem, dispečinkem a dalšími odděleními
  • práce s interními systémy, čtečkami, skenery apod.
  • 2směnný provoz

 Požadujeme

  • zkušenost s vedením lidí
  • zkušenost se skladem, logistikou či podobným odvětvím je výhodou

 Nabízíme

  • stabilní zaměstnání na HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • stravenky 130 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • smlouvu na dobu určitou po dobu jednoho roku, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou
  • možnost si odesílat zásilky za zvýhodněnou cenu
  • možnost zřízení si Multisport karty a Cafeterie

Detaily o pracovním místě:
Firma: Zásilkovna
Lokalita: Všehrdy
Pracovní pozice: Mistr úseku - věznice Všehrdy
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 29. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    201 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Všehrdy - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Mistr úseku - věznice Všehrdy ve městě Všehrdy? Pošlete svůj životopis firmě Zásilkovna ještě dnes.