SW vývojář se zaměřením na SPACE - Praha

Praha

Chcete se podílet na vývoji komponent určených pro využití ve vesmíru? Máme pro Vás jedinečnou příležitost stát se klíčovou součásti našeho týmu v divizi SPACE. Pokud máte zkušenosti s vývojem SW od návrhu až po finální testování, je tato pozice vhodná právě pro Vás.

Jaká bude Vaše náplň práce

  • Komplexní práce zahrnující návrh, vývoj a verifikaci SW architektury
  • Tvorba SW požadavků a kódu
  • Programování v jazyce C a jiném
  • Řízení vývojového cyklu SW
  • Komunikace se subdodavateli/uživateli v rámci řešeného projektu
  • Testování, simulace
  • Tvorba technické dokumentace
  • Úzká spolupráce s kolegy z ostatních vývojových oddělení (HW, SW, …)

Co byste měli mít, umět a ovládat

  • VŠ vzdělání technického směru (ideálně zaměření na SW, elektroniku)
  • Prokazatelnou zkušenost s návrhem a vývojem SW
  • Zkušenosti s řízením vývojového cyklu SW
  • Schopnost samostatné práce s orientací na výsledek
  • Angličtina na úrovni B2 (mluvená i psaná forma)

Vaší výhodou určitě bude

  • Přesahy do jiných technických oblastí (Fyzika, Mechanika, Termodynamika …)
  • Zkušenost v segmentu Aerospace/Space (ECSS)

Co Vám můžeme nabídnout

  • Zajímavou práci v se zaměřením na kosmické technologie
  • Možnost dalšího kvalifikačního růstu v systému kariérního vzdělávání dle zastávané pozice (např. Ph.D, jazykové kurzy apod.)
  • Stabilní pracovní zázemí, přístup ke špičkovým technologiím
  • Možnost práce na národních a mezinárodních výzkumných projektech
  • Řada aktivit společnosti zahrnuje i cesty do zahraničí
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a volnočasové aktivity
  • Dobré platové podmínky, osobní ohodnocení

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Požadované jazyky

  • Angličtina
    (aktivní)

  • Čeština
    (aktivní)

Benefity

  • Pružná pracovní doba
  • Možnost home office
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Dovolená 5 týdnů
  • Cafeterie - volnočasové benefity
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál

Detaily o pracovním místě:
Firma: Výzkumný a zkušební letecký ústav, a.s.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: SW vývojář se zaměřením na SPACE - Praha
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 21. 10. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SW vývojář se zaměřením na SPACE - Praha ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Výzkumný a zkušební letecký ústav, a.s. ještě dnes.