Specialista - průmyslová a objektová bezpečnost

Praha

Česká republika – Kancelář prezidenta republiky, se sídlem Hrad I. nádvoří č. p. 1, Hradčany, 119 08 Praha 1, přijme zaměstnance/zaměstnankyni do pracovního poměru na pozici specialista do Odboru bezpečnostního, Oddělení bezpečnostních agend.

Požadujeme VŠ vzdělání (bakalářské příp. magisterské) v bezpečnostně relevantním oboru, Osvědčení fyzické osoby na stupeň utajení Tajné, trestní bezúhonnost.

Pracovní náplň

  • odpovědnost za vedení agendy průmyslové bezpečnosti (zákon č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti)
  • participace na stávajících a nových projektech v oblasti bezpečnosti a podíl na přípravě a realizaci bezpečnostních opatření v gesci Odboru bezpečnostního KPR
  • participace na zpracovávání agendy objektové bezpečnosti
  • podíl na vyhodnocování rizik a na přípravě bezpečnostních politik KPR
  • podíl na aktualizaci vnitřních předpisů v oblasti bezpečnosti
  • další úkoly na základě zadání

Nabízíme

  • práci ve významné stabilní organizaci
  • pracoviště v prostorách Pražského hradu
  • zajímavou týmovou práci v přátelském prostředí
  • platové zařazení v souladu s Platovým řádem Kanceláře prezidenta republiky
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní poměr na dobu určitou v prvním roce, následně se změnou na dobu neurčitou, možnost i zkráceného úvazku
  • vysokou možnost seberealizace a osobnostního rozvoje
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, volnočasové poukázky, 4 dny sick days, volné vstupy do areálu Pražského hradu na kulturní akce, odborná školení, společné teambuildingové akce, k dispozici mobilní telefon, notebook aj.)
  • nástup možný ihned či po dohodě

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v bezpečnostně relevantním oboru
  • s ohledem na skutečnost, že se zaměstnanec při své činnosti seznamuje s utajovanými informacemi, které nezbytně potřebuje k výkonu své činnosti, je vyžadována bezpečnostní prověrka ve stupni utajení TAJNÉ, podle zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti (pokud touto uchazeč nedisponuje, zahájíme proces získání prověrky podáním žádosti s nástupem)
  • orientace a zkušenosti v oblasti bezpečnosti, resp. bezpečnostních agend souvisejících s naplňováním zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti, zejména v oblasti průmyslové a objektové bezpečnosti
  • zkušenosti s prací s otevřenými zdroji
  • znalost fungování státního aparátu a bezpečnostního systému
  • kritické myšlení, komunikativnost a samostatnost
  • znalost práce na PC
  • odpovědnost, důslednost a vysoké pracovní nasazení
  • časovou flexibilitu, aktivní přístup a ochotu učit se novému
  • schopnost týmové práce

Kontakt:        Odbor řízení lidských zdrojů

tel.: 224 373 515

e-mail.cz: *******@*******

Nabídky doložené motivačním dopisem a strukturovaným životopisem, prosím, zasílejte do 31.5. 2024. na e-mailovou adresu Odboru řízení lidských zdrojů Kanceláře prezidenta republiky: *******@*******

Kancelář prezidenta republiky si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.

Zasláním svého životopisu dáváte Kanceláři prezidenta republiky, v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679) ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, dále jen „Nařízení“ nebo „GDPR“), souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů výhradně pro účely daného výběrového řízení, a to v rozsahu nezbytném pro jeho plynulý průběh.

Váš životopis a veškeré Vaše osobní údaje získané v průběhu tohoto výběrového řízení budou ihned po jeho ukončení skartovány/smazány v případě, že s Vámi nebude uzavřen pracovněprávní vztah.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Kancelář prezidenta republiky
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Specialista - průmyslová a objektová bezpečnost
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista - průmyslová a objektová bezpečnost ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Kancelář prezidenta republiky ještě dnes.