Sonografista (M/Ž) do prestižní ambulance, variabilní forma úvazku!

Praha

Nabídka:

Požadavky: Přidejte se k našemu týmu zdravotnických profesionálů a pomozte nám poskytovat péči špičkové kvality našim pacientům!

Nabízíme:

   •  Podpora dalšího vzdělávání.

   •  5 týdnů dovolené

   •  3 sick days.

   •  Variabilní forma úvazku, domluvíme se co Vám bude vyhovovat.

   •  U vybraných odborností možnost služebního automobilu i pro soukromé účely.

   •  Příspěvek na bydlení.

   •  Příspěvek na kartu Multisport.

   •  Stravenky za každý odpracovaný den

   •  Příjemné finanční ohodnocení.

   •  Cafeterie až 6 000 Kč/rok.

   •  Členské příspěvky (registrace a členství v odborných komorách).

   •  Možnost příspěvku na penzijní připojištění nebo životní pojištění.

   •  Očkování proti chřipce.

   •  Odměna za nového kolegu.

Náplň práce:

   •  Provádění ultrazvukových vyšetření podle lékařského předpisu.

   •  Zajištění správné interpretace a dokumentace výsledků vyšetření.

   •  Spolupráce s lékaři a dalšími členy týmu pro optimální péči o pacienty.

   •  Udržování a kalibrace ultrazvukových zařízení.

Požadujeme:

   •  Podmínkou je VŠ vzdělání se specializací k výkonu povolání.

   •  Znalost zdravotnické legislativy ČR, lékařských a ošetřovatelských standardů.

   •  Výborné komunikační dovednosti a empatie v přístupu k pacientům.

   •  Praxe v oboru výhodou.

Přidejte se k nám a pomozte nám poskytovat nejlepší péči našim pacientům!

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Sonografista (M/Ž) do prestižní ambulance, variabilní forma úvazku!
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 28. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Sonografista (M/Ž) do prestižní ambulance, variabilní forma úvazku! ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o. ještě dnes.