Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Social Media Content Specialist SK

Praha

Popis pozice

Popis

Staň se součástí Social Media týmu, který funguje napříč celou Publicis Groupe. Hledáme osobu, která rozumí social obsahu. Ví, jak ho tvořit, dále prezentovat, vyhodnotit a zvládá týmovou i samostatnou práci.

Budeš součástí Social Media týmu, který má přesah do strategie, kreativy a médií, tak aby obsah pro naše klienty dával smysl v rámci celé komunikace. Ve své roli budeš zodpovědný za obsah na sociální sítě pro klienta na Slovensku, a to od samotného zadání až po vyhodnocení. Takže jestli se umíš vžít do role klienta v tom, co chceme říct světu na sociálních sítích a v digitálu, jsi náš člověk.

Co tě čeká?

  • Vše od vymýšlení obsahu až po vedení projektů/kampaní a denní komunikace s klientem.
  • Sledování nejnovějších trendů na sociálních sítích a inspirace ostatních k jejich tvorbě.
  • Spolupráce na social obsahu pro naše klienty.
  • Podílení se na tvorbě Social Media strategie v kontextu celkové online komunikace.
  • Společně s dalšími týmy vymýšlení kreativních konceptů a obsahu.
  • Podílení se na tvorbě a vyprávění příběhů značky ve spolupráci s Influencery.
  • Spolupráce s designery (grafika, fotky, animace, videa) a dohlížení nad kvalitu výstupů.
  • Spolupráce s analytickým oddělením tak, aby naše kampaně měly ty nejlepší výsledky.
  • Komunikace s klienty, Community Managery a dalšími kolegy.

Požadujeme

Co se ti bude hodit?

  • Máš předchozí zkušenosti se správou sociálních sítí, přípravou obsahu a to minimálně 1 rok (ideální předchozí zkušenost z agenturního prostředí)
  • Znalost slovenštiny na rodilé úrovni
  • Angličtina na velmi dobré úrovni, denní komunikace s klientem
  • Zvládneš vést sám projekt, za který jsi zodpovědný
  • Máš hlavu plnou nápadů a dělá ti radost vymýšlet obsah, který rezonuje cílovou skupinou, miluješ nové věci a jejich objevování
  • Orientuješ se v metrikách, funkcích a formátech jednotlivých sociálních sítí.

Nabízíme

Co ti můžeme nabídnout?

  • Rozvoj je tou nejefektivnější formou investice firmy do lidí, proto na něj klademe velký důraz. S růstem svých lidí roste i celá firma. Podporujeme tak různé rozvojové programy i jazykové vzdělávání.
  • Podporujeme pracovní flexibilitu a možnost přicházet s novými nápady, které se nebojíme vyzkoušet v praxi.
  • Překážkou pro nás nejsou ani zvířata, ani děti na pracovišti :).
  • K práci dostaneš notebook a mobil.
  • Odpočineš si u nás, máme 5 týdnů dovolené a k tomu 3 sick days.
  • Ovoce na pracovišti, Možnost Multisport karty.
  • Nové kanceláře u slepého ramene Vltavy.
  • Nabízené služby v areálu Dock (kolárna, čistírna, Rohlík point, Global Wines, masáže, kadeřnictví a další).

Kdy bychom tě rádi měli na palubě? Co nejdříve samozřejmě :)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Publicis Groupe CZ
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Social Media Content Specialist SK
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 7. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    25 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Social Media Content Specialist SK ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Publicis Groupe CZ ještě dnes.