SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST! MONTÉR / TECHNIK ELEKTRO (m/ž) – ZLÍN, možnost vedení týmu, šance i pro šikovného juniora

Zlín

Máte vzdělání v oboru elektro, §6, řp. sk. B a chuť na změnu? Máte zájem / zkušenosti s oblastí průmyslové automatizace a ovládáte čtení technické dokumentace?

Jste flexibilní a schopní vést tým elektromontérů?

Dejte nám o sobě vědět, rádi se potkáme a probereme podrobnosti. Víte-li spíše o někom jiném, za případné sdílení předem děkujeme.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Provádět, řídit, koordinovat a realizovat elektro montáže SLN a MaR po ČR i v zahraničí

  • Pokud máte zkušenosti, můžete řídit pracovní skupiny montérů na pracovišti

  • Občas servisní činnost u zákazníka

  • Oživovat řídící systémy, spolupracovat s projektanty a programátory

CO OČEKÁVÁME?

  • Vzdělání v oboru elektro ideálně se zájmem / přesahem do oblasti průmyslové automatizace, do energetiky, TZB, účetních a řídících systémů ERP - praxe v této oblasti není podmínkou!

  • Řp. sk. B – aktivní řidič.

  • Schopnost / ochota vést malý tým na montážích.

  • NV č.194/2022 Sb. §6 - případně dořešíme

  • Ochotu učit se novým věcem a stále se v oboru vzdělávat

  • Ochotu cestovat na zakázky

  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně

  • Základní znalost práce na PC

CO VÁM NABÍDNEME?

  • Práci v perspektivní společnosti a pohodovém kolektivu na HPP / pod kmen, případně na IČO

  • Mzdu dle individuální dohody v rozmezí cca od 50.000 Kč

  • Osobní odměny dle pracovní výkonnosti + bonusy a prémie

  • Přesčasy propláceny v maximální výši

  • Služební automobil po dohodě k soukromým účelem

  • Flexibilní pracovní dobu

  • 4 týdny dovolené, 3 dny osobního volna navíc

  • Příspěvek na stravu a občerstvení na pracovišti

  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení (odborné i jazykové)

Detaily o pracovním místě:
Firma: KEEP-IN-TOUCH s.r.o.
Lokalita: Zlín
Pracovní pozice: SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST! MONTÉR / TECHNIK ELEKTRO (m/ž) – ZLÍN, možnost vedení týmu, šance i pro šikovného juniora
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 4. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    121 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Zlín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST! MONTÉR / TECHNIK ELEKTRO (m/ž) – ZLÍN, možnost vedení týmu, šance i pro šikovného juniora ve městě Zlín? Pošlete svůj životopis firmě KEEP-IN-TOUCH s.r.o. ještě dnes.