OPERÁTOR VÝROBY OTROKOVICE

Otrokovice

Hledáme spolehlivé lidi na obsluhu výrobních strojů do třísměnného provozu. Nepožadujeme zkušenosti , ani vzdělání v oboru. Nemusíš se ničeho bát, jelikož tě všemu naučíme.

Zajistíme ti prohlídku výroby, ať víš, co tě čeká. Práce není fyzicky náročná, zvládne ji kdokoliv a zaručujeme ti zázemí skvělé společnosti, která si tě bude vážit.

Práce je vhodná jak pro muže, tak i pro ženy.

CO BUDETE DĚLAT

  • Obsluhovat výrobní stroje
  • Manipulovat a ukládat výrobky
  • Kontrolovat kvalitu hotových produktů
  • Udržovat stroje, zařízení a pracoviště v čistotě

NABÍZÍME VÁM

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Mzdu od 26 560 – 34 500 Kč
  • Kariérní růst
  • 6 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravu ve firemní jídelně

OD VÁS POŽADUJEME

  • Základní vzdělání
  • Učenlivost
  • Šikovné ruce
  • Týmovost
  • Fyzickou zdatnost

Nástup možný IHNED vše ti zajistíme a vyřídíme za tebe!

Pokud je to pro tebe lákavá nabídka, tak neváhej nám zavolat na & ;/ nebo zašli svůj životopis

na email

Těšíme se na tebe!

Detaily o pracovním místě:
Firma: ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Lokalita: Otrokovice
Pracovní pozice: OPERÁTOR VÝROBY OTROKOVICE
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 25. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    502 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Otrokovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OPERÁTOR VÝROBY OTROKOVICE ve městě Otrokovice? Pošlete svůj životopis firmě ARWA Personaldienstleistungen s.r.o ještě dnes.