Doojobs.cz - Nabídka pracovních pozic

Předák nakládky

Otrokovice, Otrokovice 2, Česko, Otrokovice

Náplň práce:

  • manipulace s VZV,
  • dohled nad procesem nakládky a vykládky,
  • udržování pořádku na pracovišti,
  • práce ve směnném provoze.

 Požadavky:

  • minimálně ukončené základní vzdělání,
  • ochotu pracovat ve směnném režimu,
  • fyzickou zdatnost,
  • průkaz na VZV je výhodou.

Benefity:

  • nadstandardní příplatky,
  • stravenky v hodnotě 110 Kč,
  • dovolená nad rámec zákoníku práce,
  • příspěvek na penzijní spoření,
  • odborné vzdělávání,
  • individuální odměny (životní jubileum...)

Detaily o pracovním místě:
Firma: SIMPLEHIRE
Lokalita: Otrokovice
Pracovní pozice: Předák nakládky
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 měsíčně
Nabídka přidána: 10. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    130 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Otrokovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Předák nakládky ve městě Otrokovice? Pošlete svůj životopis firmě SIMPLEHIRE ještě dnes.