Skvělá brigáda! Zajímají tě auta? Tohle je pro tebe...

Jihlava

Informace
Baví tě auta? Chceš být součástí něčeho nového a revolučního v automobilovém průmyslu? Připoj se k nám a staň se odborníkem v čištění motorů vodíkem (dekarbonizace)! ????

Časová náplň:

10-15 hodin týdně.

Lokalita: Znojemská ulice, areál autoservis Husták

O co jde:

Dekarbonizace vodíkem je nová technologie, která dokáže z motoru aut dostat karbon a uhlíkové usazeniny pryč pomocí vodíku. K nám do garáže přijede auto, tomu se otevře sání (u vzduchového filtru) a zavede hadička s vodíkem. Na stroji se spustí časomíra a dekarbonizace začíná. Po chvíli je potřeba nastavit otáčky auta na 2 000 pomocí speciálního udělátka na plyn. Celou dobu je potřeba kontrolovat stav auta, stroj a komunikovat se zákazníkem.
Co od vás očekáváme
- Přehled a znalost o autech. Zkušenosti z autoservisu/opravy vlastního auta výhodou. Ideální pro vysokoškolaky, kluky co studují na mechaniky nebo zájemce a fanoušky do aut.

- Flexibilita a samostatnost - Plánování časů na týden až 14 dní dopředu podle svých preferencích, nutně mít čas i někdy celý den, ne pouze např. po práci odpoledne.

- Umět komunikovat se zákazníkem
Co vám nabízíme
Práci, která tě bude bavit a naplňovat

- 230 Kč za hodinu.

- Flexibilitu a možnost si plánovat směny podle svého

- Dekarbonizace vlastního auta s 50% slevou + slevy pro známé

- Mladý kolektiv, který má rád auta a je zapálený pro věc

- Komunitu, kde se budeš cítit součástí party

Detaily o pracovním místě:
Firma: HPower s.r.o.
Lokalita: Jihlava
Odvětví práce: Manuální
Pracovní pozice: Skvělá brigáda! Zajímají tě auta? Tohle je pro tebe...
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 230 Kč - 230 Kč
Nabídka přidána: 24. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Skvělá brigáda! Zajímají tě auta? Tohle je pro tebe... ve městě Jihlava? Pošlete svůj životopis firmě HPower s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Jihlava - Manuální

Hledáte brigády v Jihlava? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.