Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Hypoteční specialista/ka - Jihlava

Jihlava

Popis pozice

Máte chuť:

* pomáhat lidem získat vlastní bydlení?
* být odborníkem na oblast hypotečního financování, který dokáže vždy najít to nejvhodnější řešení pro klienta?
* spolupracovat s obchodními partnery na vyhledávání příležitostí pro financování?
* být poradcem ostatním kolegům na pobočce v oblasti hypoték?
* naplňovat své obchodní cíle prostřednictví hledání optimálních řešení pro vlastní bydlení našich klientů?

Budeme si rozumět, pokud:

* za sebou máte zkušenost v klientsky orientovaném obchodě
* sdílíte náš smysl pro zodpovědnost – finance našich klientů jsou na prvním místě
* jste spolehlivým partnerem pro klienty i kolegy a na dobrých vztazích vám záleží
* se vyznáte ve finanční problematice a máte zájem o oblast realit
* máte obchodního ducha a prodej vás baví
* stresové situace zvládáte s přehledem

U nás získáte:

* odborně zaměřenou pracovní pozici, která vám umožní hluboký vhled do problematiky hypotečního financování
* rozmanitou pracovní náplň (spolupráce s obchodními partnery, poradenství klientům České spořitelny)
* možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
* profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky

Detaily o pracovním místě:
Firma: Česká spořitelna
Lokalita: Jihlava
Pracovní pozice: Hypoteční specialista/ka - Jihlava
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Hypoteční specialista/ka - Jihlava ve městě Jihlava? Pošlete svůj životopis firmě Česká spořitelna ještě dnes.