Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Zástupce vedoucího oblastní pošty, Jihlava

Jihlava

Popis pozice

Hledáme Vás, který:

* máte zkušenosti s vedením a motivací lidí.
* jste odpovědný za obchodní, mzdové a nákladové výsledky.
* dokážete pracovat jak samostatně, tak i vést a řídit kolektiv.
* jste důsledný v dodržování nastavených systémů, procesů a v kontrole.
* máte pozitivní postoj, nadhled a chuť dosahovat vysokých cílů.

Co bude Vaší náplní práce?

* Řízení a vedení jednotlivých poboček pošty.
* Práce s lidskými zdroji a řešení krizových situací.
* Odpovědnost za plnění plánu výnosů a obchodního produktového plánu.
* Efektivní řízení a zajištění poskytování kvalitních služeb zákazníkům.
* Plnění stanoveného plánu prodeje.
* Dodržování poštovních podmínek, technologií, předpisů a směrnic.
* Kontrola podřízených pošt.

Co od Vás očekáváme?

* SŠ, VŠ vzdělání.
* Zkušenosti s vedením, motivací a rozvojem lidí.
* Profesionální vystupování a výborné komunikační schopnosti.
* Organizační schopnosti, samostatnost a odolnost vůči stresu.
* Orientaci na výkon, která směřuje k vytyčeným cílům.
* Dovednost pozitivně motivovat své podřízené.
* Řidičský průkaz skupiny B a uživatelskou znalost práce na PC.

Nabízíme Vám:

* Zajímavou práci, při které uvidíte své výsledky každý den.
* Work-life balance.
* Přátelský kolektiv, který Vám pomůže nejen v začátcích.
* Stravenky v hodnotě 100 Kč a možnost vstoupit do programu MultiSport.
* Příspěvek na penzijní připojištění, nebo životní pojištění.
* Zvýhodněné mobilní tarify pro vás a vaše blízké od společnosti T-Mobile.
* Možnosti kariérního růstu.
* Víme, že odpočinek je důležitý, proto u nás máme týden dovolené navíc.
* Možnost dalšího odpočinku v našich rekreačních zařízeních v České republice.
* A k tomu navíc příspěvek na rekreaci nebo dětské tábory.

Zaujala vás naše nabídka? Pokud ano, klikněte na tlačítko "Odpovědět" a vyplňte náš dotazník. Ozveme se vám!

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Česká pošta
Lokalita: Jihlava
Pracovní pozice: Zástupce vedoucího oblastní pošty, Jihlava
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 29. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    499 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Zástupce vedoucího oblastní pošty, Jihlava ve městě Jihlava? Pošlete svůj životopis firmě Česká pošta ještě dnes.