Kurýr pro rozvoz zakázek po Jihlavě (Foodora)

Jihlava

Informace
Hledáme kurýry na rozvoz zakázek po Jihlavě

Nabízíme ti férový přístup a spousty zákazníků.

Spolupráce na živnostenský list nebo dohoda o provedení práce ( DPP )

Vhodná práce i pro ženy

Náplň práce:

Vyzvednutí zakázky a následné doručení s donáškou až ke dveřím.

vyúčtování denní tržby a odvod hotovosti.
Co od vás očekáváme
Požadujeme:

Spolupráci s tvým vlastním prostředkem (auto, kolo) na živnostenský list ( ŽL ) nebo dohoda o provedení práce ( DPP )

- slušné vystupování, zodpovědnost, samostatnost, dochvilnost a zejména spolehlivost.

časovou flexibilitu.

řidičský průkaz sk. B
Co vám nabízíme
Férové platové ohodnocení až 65 Kč za každou doručenou objednávku.

Sazba se může lišit dle formy spolupráce (ŽL , DPP )

Veškerá dýška do vaší kapsy.

Rozvoz od 8:00 do 22:00 ( od pondělí až neděle )

Plánování směn je možné v pravidelných obědových nebo večeřových špičkách.

- máme stanovený minimální počet směn které u nás musíte týdně odjezdit ( 4 směny )

- čím více máte odpracovaných směn, tím lepší přístup k dostupným směnám na další týden budete mít.

- dlouhodobá spolupráce.

- Mzda se vyplácí měsíčně.

Částečný úvazek, Brigáda.

Plat: 0 Kč - 30 000,00Kč (měsíčně)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Lukáš Vavruša
Lokalita: Jihlava
Odvětví práce: Manuální
Pracovní pozice: Kurýr pro rozvoz zakázek po Jihlavě (Foodora)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 22. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    187 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Kurýr pro rozvoz zakázek po Jihlavě (Foodora) ve městě Jihlava? Pošlete svůj životopis firmě Lukáš Vavruša ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Jihlava - Manuální

Hledáte brigády v Jihlava? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.