Skladník - VZV 22.000-43.200 Kč čistého / měsíc, 5 týdnů dovolené

Mladá Boleslav

Informace
Firma: World work agency s.r.o.

Místo pracoviště: Kosmonosy, Mladá Boleslav, okres Mladá Boleslav

Pracovní poměr: práce na plný úvazek

Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)

Vzdělání: základní

Benefity: dovolená 5 týdnů, ubytování/příspěvek na ubytování Vhodné i pro: osoby bez praxe, uprchlíky z Ukrajiny, absolventi

Co Vás čeká:

* práce na plný úvazek

* pracovní poměr na dobu neurčitou

* třísměnný provoz, možnost přesčasů

* ŘIDIČ VZV – zásobování výrobních linek materiálem, nakládka výrobků, příjem/expedice materiálu a výrobků

* práce vhodná pro muže a ženy Co požadujeme:

* minimální požadované vzdělání je základní + praktická škola, oprávnění VZV vítáno přednostně, není však vyžadováno, je-li alespoň 1 rok praxe (školení a papíry na VZV zajistíme), alespoň částečnou znalost na PC

Co vám můžeme nabídnout:

ŘIDIČ VZV 22.000-43.200 Kč čistého / měsíc

* po zkušební době příspěvek na bydlení až 3.000,- čistého/měsíc

* jistotu stabilního zaměstnání

* 5 týdnů dovolené

* možnost ubytování na našich ubytovnách, bytech až po nadstandartní apartmány s vlastním příspěvkem od 1.500 – 3.500 Kč / měsíc dle zvoleného ubytování

* v případě vlastního bydlení příspěvek až do výše 3.000 Kč čistého / měsíc po zkušební době

* možnost záloh na mzdu

* dostupnost na pracoviště v místě bydlení * profesionální přístup a servis našich koordinátorů
Co od vás očekáváme
spolehlivost, zodpovědnost
Co vám nabízíme

Lokalita: Mladá Boleslav
Odvětví práce: Doprava a zásobování
Pracovní pozice: Skladník - VZV 22.000-43.200 Kč čistého / měsíc, 5 týdnů dovolené
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 140 Kč - 180 Kč
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Odpovědět na inzerát    13 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Mladá Boleslav - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Skladník - VZV 22.000-43.200 Kč čistého / měsíc, 5 týdnů dovolené ve městě Mladá Boleslav? Pošlete svůj životopis firmě World work agency s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Mladá Boleslav - Doprava a zásobování