Operátor/ka logistiky i s noční směnou - depo Mladá Boleslav, přidejte se k nám!

Mladá Boleslav

Informace
Přidejte se k nám a získáte jistou práci, férové ohodnocení a možnost profesního růstu. Naše provozy jsou chytře navržené a pečlivě udržované.

Užívejte si práci v komfortním zázemí.

Co vás čeká na této pozici?

Budete pracovat uvnitř depa (žádná práce v terénu nebo po rajónech).

Čeká Vás zadávání zásilek do systému (PC).

Manipulace se zásilkami (fyzická práce).

Směny dle domluvy (od 4:00 do 10:15h, od 13:10 do 20:15h a od 23:00 do 8:45h).⌚

Na směnách se střídáte s ostatními kolegy.

Jakého kolegu hledáme?

Bez výborné znalosti češtiny to nepůjde.

Znalost práce na PC vám není cizí.

Různorodost pracovní doby vám vyhovuje.

Ideální i pro absolventy a další věkové kategorie.

Nástup ihned (dle domluvy).

Co u nás získáte?

Smlouvu na dobu neurčitou.

Přátelský kolektiv, který Vám pomůže nejen v začátcích.

Noční příplatky.

Stravenky v hodnotě 100 Kč a možnost vstoupit do programu MultiSport.♀

Výhody a slevy na produkty skupiny ČSOB.

Zvýhodněné mobilní tarify pro vás a vaše blízké od společnosti T-Mobile.

Možnost kariérního růstu.

Víme, že odpočinek je důležitý, proto u nás máme týden dovolené navíc.

Možnost dalšího odpočinku v našich rekreačních zařízeních v České republice.

A k tomu navíc příspěvek na rekreaci, nebo dětské tábory a ozdravné pobyty pro dospělé a děti.

Příspěvek na penzijní připojištění, nebo životní pojištění.

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, klikněte na tlačítko "Odpovědět", vyplňte náš dotazník a přiložte zpracovaný životopis.

Ozveme se Vám! V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa
Co od vás očekáváme

Co vám nabízíme

Detaily o pracovním místě:
Firma: Česká pošta, s.p.
Lokalita: Mladá Boleslav
Odvětví práce: Doprava a zásobování
Pracovní pozice: Operátor/ka logistiky i s noční směnou - depo Mladá Boleslav, přidejte se k nám!
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Odpovědět na inzerát    19 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Mladá Boleslav - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor/ka logistiky i s noční směnou - depo Mladá Boleslav, přidejte se k nám! ve městě Mladá Boleslav? Pošlete svůj životopis firmě Česká pošta, s.p. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Mladá Boleslav - Doprava a zásobování