Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Test analytik/analytička pro automatizované testy

Mladá Boleslav

Popis pozice
Zajímají Vás automobily, hledáte práci na zajímavých projektech ve vývoji elektronických systémů? Pak jste tím pravým kandidátem pro nás!
Staňte se důležitou součástí dynamické firmy, která vytváří propojení mezi výrobci automobilů a dodavateli.
Naše příslušnost ke koncernu Volkswagen nám umožňuje spolupracovat nejen s výrobci automobilů a originálního příslušenství, ale i s dodavateli elektronických komponentů na mezinárodní úrovni.

### Jaké činnosti budou mj. tvořit Tvou pracovní náplň?

Do oddělení integračního testování hledáme novou posilu – Analytika výsledků automatizovaných testů.
Na dané pozici si představujeme energickou, samostatnou osobnost, která se nezalekne práce vyžadující multitasking.
Jsi technický typ člověka, který má smysl pro detail a je schopen prozkoumat problém do hloubky?
Máš pracovní zkušenosti s komunikačními sběrnicemi?
Zvládáš zařizovat věci nejen v češtině, ale i v angličtině nebo němčině?
Máš středoškolské vzdělání technického směru s maturitou?

**Baví tě technika?**

* Budeš analyzovat výsledky automatizovaných testů, které vyplynou z komunikace mezi jednotkami ve vozidle

* Uvítáme tvou pomoc při zprovozňování nových testovacích stavů

* Další analýzu budeš provádět při komunikaci na sběrnicích CAN a LIN

* Čeká tě vytváření protokolů o měření jednotek

* Nakonec vše zadáš, zkontroluješ a zaktualizuješ stav chybových tiketů

* Svou práci si rozvrhneš dle nastavených priorit

**Nabízíme**

Kromě zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, příležitosti podílet se na projektech týkajících se budoucnosti automobilového průmyslu, zajímavé pracovní náplně a atraktivního finančního ohodnocení nabízíme BENEFITY jako:

* Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)

* Pružnou pracovní dobu

* 5 týdnů dovolené

* Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna

* Sick days

* Příspěvek na stravování

* Teplé a studené nápoje na pracovišti

* Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)

* Zprostředkování karty Multisport

* Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda

* Příspěvek na penzijní připojištění od 900 Kč/měsíc

* Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky

* T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky

* Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti

* Další vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji

* Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 - 60 000 Kč

* Řadu firemních akcí

Zní to přesně jako práce, která by Tě bavila? Neváhej a pošlete nám svůj životopis!

Těšíme se na setkání s Tebou!

Detaily o pracovním místě:
Firma: Digiteq Automotive
Lokalita: Mladá Boleslav
Pracovní pozice: Test analytik/analytička pro automatizované testy
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 15. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    27 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Mladá Boleslav - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Test analytik/analytička pro automatizované testy ve městě Mladá Boleslav? Pošlete svůj životopis firmě Digiteq Automotive ještě dnes.