Vedoucí prodejny

Bakov nad Jizerou

Informace
Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní obchodní společnost s dlouhou tradicí na našem trhu, hledáme kandidáty/tky na pozici: vedoucího prodejny (Bakov nad Jizerou), plat 35.000,- až 38.000,- Kč.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:

Řízení chodu prodejny a vedení týmu

Objednávání a příjem zboží

Vedení potřebné administrativy (práce s počítačem, s počítačovými systémy)

Motivace, hodnocení a školení zaměstnanců

Zodpovědnost za plnění prodejního plánu
Co od vás očekáváme
Co pro práci potřebujete:

Min. SŠ vzdělání nebo 2 roky praxe na obdobné pozici

Schopnost vést a motivovat tým na prodejně

Praxe na prodejně a na vedoucí pozici alespoň 1 rok

Dobré řídící, organizační a komunikační dovednosti

Zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost

Časovou flexibilitu ochotu pracovat i o víkendech

Znalost práce s PC

Fyzickou zdatnost – občasná manipulace se zbožím
Co vám nabízíme
Náš klient nabízí:

Práci na HPP ve stabilní mezinárodní společnosti

Odpovídající platové ohodnocení

Motivující odměny

Jistotu stabilního zaměstnání

Detaily o pracovním místě:
Firma: Agentura Salvia, s.r.o.
Lokalita: Bakov nad Jizerou
Odvětví práce: Obchod a prodej
Pracovní pozice: Vedoucí prodejny
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 38 000 Kč
Nabídka přidána: 24. 4. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Odpovědět na inzerát    17 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Bakov nad Jizerou - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí prodejny ve městě Bakov nad Jizerou? Pošlete svůj životopis firmě Agentura Salvia, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Bakov nad Jizerou - Obchod a prodej