Servisní trenér

Praha 10 Hostivař

STILL je společnost se 100 letou historií, 70-ti lety zkušeností s výrobou manipulační techniky a více než 30-ti letou tradicí na českém trhu. STILL zaměstnává celkem více než 8 000 pracovníků, ve 4 výrobních závodech, 14 pobočkách v Německu, 20 dceřiných společnostech v zahraničí. Ti všichni tvoří mezinárodní úspěšnou společnost STILL.

Co vás čeká

Hledáme do našeho týmu nového kolegu, který se bude starat o technické vzdělání a odborné znalosti našich servisních techniků. Bude technickou podporou obchodního úseku, bude pomáhat s tipováním náhradních dílů pro servisní techniky, pomáhat při řešení technických problémů při opravách manipulační techniky nebo zajišťovat korektury překladů diagnostik a manuálů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• SŠ s maturitou – odbornost elektro podmínkou
• Zkušenost s prací s lidmi, komunikační dovednost
• Technické povědomí podmínkou
• Znalost AJ a NJ A2
• Zkušenost se servisem manipulační techniky
• Znalost práce v SAP výhodou
• Uživatelská znalost práce s PC (MS Office, Internet)
• Bydliště Středočeský kraj
• Odolnost vůči stresu, flexibilita, empatické a asertivní chování, týmový duch, loajalita

Pracovní úkoly a povinnosti

• Zajištění technického vzdělání techniků
• Školení odborných znalostí techniků
• Ostatní školení související s technikou
• SAP podpora servisních techniků
• Zajištění zvláštních akcí výrobního závodu společně se servisním inženýrem
• Tech. podpora obchodního úseku
• Pomoc při tipování náhradních dílů pro servisní techniky
• Pomoc při řešení technických problémů při opravách VZV
• Zasílání rychlých informací na servisní techniky
• Organizace pravidelných školení techniků
• Zajišťování překladů diagnostik a manuálů
• Předpisy a kalkulace údržeb manipulační techniky

Co vám můžeme nabídnout

  • Stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti
  • Firemní benefity - 5 týden dovolené( 20 dní dovolené + 5 dní osobní volno), Cafeterie (měsíční přípis 1500 bodů), multisport karta, penzijní připojištění, životní připojištění s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvky na dopravu, prémiová lékařská péče, T- mobile program, Makro kartička, firemní dny pro zaměstnance ( vánoční dárky, firemní večírky, teambuildingy, firemní tábor pro děti, vitamínové balíčky, očkování proti chřipce), občerstvení na pracovišti, právní a psychologické poradenství; stravenkový paušál
  • Služební notebook, mobilní telefon k soukromému užití
  • Nabízíme možnost dalšího školení, případně zapojení do nadnárodních projektů
  • Motivační systém hodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Služební vozidlo i k soukromým účelům

Detaily o pracovním místě:
Firma: STILL ČR spol. s r.o.
Lokalita: Praha 10 Hostivař
Pracovní pozice: Servisní trenér
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 3. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha 10 Hostivař - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Servisní trenér ve městě Praha 10 Hostivař? Pošlete svůj životopis firmě STILL ČR spol. s r.o. ještě dnes.