Senior SAP konzultant pro moduly SAP FI/AM/co

Praha hl.m.

Požadavky: Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá poskytováním poradenství v oblasti řízení a implementace ekonomického informačního systému SAP, hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior SAP konzultant pro moduly SAP FI/AM/CO

Náplň práce:

* Poskytování odborné podpory pro modul SAP

* Sběr požadavků a spolupráce na návrhu řešení

* Vypracování procesní analýzy, tvorba funkční specifikace

* Nastavování a customizace modulu SAP

* Komunikace při zadávání požadavků na tým ABAP programátorů

* Odpovědnost za proces implementace (od analýzy, po testování a support)

* Příprava technické dokumentace a manuálů, komunikace se zákazníkem

* Účast na interních SAP projektech v roli konzultanta

* Řešení ticketů a požadavků zákazníka

* Tvorba uživatelské dokumentace

* Příprava a návrhy testovacích scénářů

Požadavky:

* SŠ/ VŠ vzdělání (akceptujeme i aktuální průběh VŠ studia)

* Zkušenosti s požadovanými moduly SAP

* Schopnost učit se novým trendům a postupům v SAP

* Zkušenosti a reference z implementačních projektů

* ŘP sk B. – výhodou

* Ochotu vycestovat občas za zákazníkem v ČR (cca 1x/měsíc)

* Profesionální jednání a vystupování, zodpovědnost

* Dobré komunikační schopnosti

* Alespoň pasivní znalost anglického nebo německého jazyka (čtení tech. dokumentace, návodů, písemná komunikace – mail)

Nabízíme:

* Perspektivní práci na HPP (příp. IČO) v české rostoucí společnosti

* Motivující finanční ohodnocení (fix + bonusy z výnosů projektů)

* Uplatnění na lokálních i nadnárodních projektech v kvalitním týmu

* Firemní notebook, mobil, automobil (možnost i pro soukromé účely)

* Doplnění vzdělávání a školení hrazená zaměstnavatelem

* Pomoc a podporu od vedení a kolegů

* 5 týdnů dovolené

* Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění

* Stravenkový paušál

* Možnost práce na home office

* Flexibilní pracovní dobu

* Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce)

* Příjemné a přátelské pracovní prostředí

* Místo výkonu práce: Kanceláře – Brno/Praha nebo homeoffice kdekoliv v ČR

* Nástup: možný ihned nebo dle domluvy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Praha hl.m.
Pracovní pozice: Senior SAP konzultant pro moduly SAP FI/AM/co
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 60 000 Kč/měsíc - 100 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 7. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha hl.m. - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Senior SAP konzultant pro moduly SAP FI/AM/co ve městě Praha hl.m.? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.