Samostatná účetní / samostatný účetní – junior

Praha

O nás

Jsme společnost zabývající se developerskou činností, investicemi, a mnohými jinými činnostmi. Společnost má za sebou několik desetiletí úspěšného působení na trhu. Investuje převážně na Slovensku a v České republice.

Rozšiřujeme náš tým a hledáme kolegu/kolegyni : Samostatná účetní / samostatný účetní – junior

Baví Vás pracovat s čísly? Přistupujete zodpovědně k řešení pracovních úkolů? Tak to hledáme právě Vás !?

Náplň práce:

  • Spolupráce na zpracování účetnictví pod dohledem senior účetního
  • Vedení účetnictví v souladu s českými účetními a daňovými předpisy
  • Zpracování a zaúčtování přijatých faktur
  • Fakturace tuzemským i zahraničním zákazníkům
  • Účtování bankovních a pokladních výpisů
  • Zpracování měsíčních a ročních statistických výkazů
  • Vedení a účtování cestovních příkazů

Co od Vás očekáváme:

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost českých účetních standardů a účetních principů
  • Praxi na pozici účetní výhodou
  • Znalost účetního programu Helios výhodou, nikoliv podmínkou
  • Pečlivost, spolehlivost a smysl pro detail
  • Smysl pro humor a denní dávku dobré nálady ?

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Perspektivní dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Atraktivní, útulné a dobře dostupné místo práce - kancelář ve vysoce unikátním prémiovém segmentu v centru Prahy.
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Přátelský kolektiv
  • Zajímavé zaměstnanecké benefity
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování, cafeterie, každý den ovoce na pracovišti
  • Společenské firemní akce
  • Telefon, počítač, kancelářské zázemí
  • Nástup dle dohody

Oslovil Vás náš inzerát?

V tom případě neváhejte a pošlete Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií. Prosíme také o zaslání originálního motivačního dopisu, kterým nás přesvědčíte, že právě Vy jste naším novým kolegou/kolegyní.

Těšíme se na Vás! ?

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: Lagerris a.s.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Samostatná účetní / samostatný účetní – junior
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 38.000 – 42.000 Kč
Nabídka přidána: 12. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Samostatná účetní / samostatný účetní – junior ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Lagerris a.s. ještě dnes.