Rozpočtář/přípravář staveb

Brno

Náplň práce

  • zpracovávání rozpočtů, kalkulací a výkazů výměr středních a velkých staveb
  • příprava a rozesílání podkladů pro vypracování cenové nabídky subdodavatelem
  • vyhodnocení a zapracování nabídek od subdodavatelů
  • v případě potřeby provedení obhlídky stavby, staveniště
  • spolupráce a jednání s investory, projektanty
  • příprava podkladů pro uzavření smlouvy
  • předání podkladů a cenové nabídky na stavbě
  • příprava podkladů pro vypracování harmonogramů a nákladů stavby
Váš profil
  • přehled v cenících stavebních prací, v kalkulacích
  • ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ve stavebním oboru
  • Microsoft Word - základy
  • Microsoft Excel - základy
  • samostatnost
  • vysoké pracovní nasazení
  • logické myšlení
  • anglický nebo německý jazyk výhodou (ne podmínkou)
  • programy Microsoft Project , CENKROS, AutoCAD - výhodou
  • řidičský průkaz výhodou
Naše nabídka
  • jistota stabilní a prosperující společnosti s dlouholetou působností
  • práce s perspektivou dlouhodobé spolupráce
  • možnost profesionálního a osobnostního růstu
  • odborné vzdělávání
  • příjemné a moderní pracovní prostředí a pomůcky - i klimatizované prostory na stavbě
  • 13. mzda
  • nepeněžní benefity různého charakteru
  • firemní mobil a notebook
  • stravenkový paušál
  • Multisport karta pro zaměstnance a rodinné příslušníky či děti
  • pitný režim na pracovišti - výborná káva, čaj, voda
  • podpora budování týmu formou celofiremních i skupinových akcí (letní teambuilding, vánoční večírek,..)

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

  • 13. mzda

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Brno
Odvětví práce: Stavebnictví
Pracovní pozice: Rozpočtář/přípravář staveb
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Rozpočtář/přípravář staveb ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.