Dělník + řp sk. B

Praha hl.m.

Požadavky: Co budete dělat?

• Vozit v dodávce kolegy, materiál a nářadí na drobné stavby a údržbové práce po Praze

• Zemní práce - výstavba zemních sítí (bourací, občas výkopové)

• Montážní práce (pokládání kabelů, kanalizace, atd.)

• Drobné stavební práce

Co potřebujete:

• Fyzickou zdatnost

• Zájem pracovat celoročně venku

• ŘP sk. B

U nás najdete:

• Jistotu zaměstnání ve stabilní české společnosti, která působí na trhu již od roku 1991

• Pracovní smlouvu, vše na pásce, výplatu vždy do 15. v měsíci

• Stravenky v hodnotě 150,- Kč/den

• Další firemní benefity: 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotní volno, příspěvek na Multisport, a další https://www.eltodo.cz/kariera/cou-nas-najdete/benefity/)

Máte-li o tuto práci zájem, napište nám. Pošlete životopis nebo jen napište, jaké máte zkušenosti. Ozveme se Vám obratem.

Případně volejte Mgr. Pavla Rathouská, tel.

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Praha hl.m.
Pracovní pozice: Dělník + řp sk. B
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 33 000 Kč - 39 000 Kč
Nabídka přidána: 10. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    33 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha hl.m. - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Dělník + řp sk. B ve městě Praha hl.m.? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.