Řidič MKD - 60 000 Kč - náborový příspěvek 30 000 Kč

Brno

O nás

Jako Fedetrans, s.r.o., jsme stabilní společností v oboru dopravy, logistiky a zásobování. Naše firemní hodnoty odrážejí náš důraz na profesionální služby, vysokou kvalitu a spolehlivost. Prostředí naší firmy je dynamické, přátelské a podporuje týmovou práci.

Hledáme řidiče MKD s pokročilou znalostí českého jazyka. Ideální kandidát by měl mít zkušenosti v oboru, být spolehlivý, samostatný a flexibilní. Vítáme kandidáty, kteří jsou absolventy nebo cizinci.

Náplň práce

  • Řízení nákladního vozidla pro mezinárodní dopravu.
  • Zajišťování bezpečného a efektivního naložení, přepravy a vyložení zboží.
  • Kontrola nákladu a dokumentace před každou cestou.
  • Pravidelná údržba a kontrola vozidla.
  • Pracovní doba je plný úvazek s flexibilitou dle potřeb firmy.

Co od Vás očekáváme

  • Minimálně středoškolské vzdělání, ideálně v oboru doprava nebo logistika.
  • Praxi v oboru řidiče MKD.
  • Řidičský průkaz skupiny C+E, profesní průkaz a kartu řidiče.
  • Znalost českého jazyka na pokročilé úrovni.

Doplňující dovednosti a osobnostní rysy:

  • Samostatnost a zodpovědnost.
  • Flexibilita a schopnost pracovat pod tlakem.
  • Spolehlivost a pečlivost.

Co Vám můžeme nabídnout

  • Hrubou měsíční mzdu 60 000 - 80 000 Kč.
  • Náborový příspěvek 30 000 Kč.
  • Práci v přátelském a profesionálním týmu.
  • Možnost profesního růstu a rozvoje.

Těšíme se na vaši odpověď a zaslání životopisu.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: Fedetrans, s.r.o.
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Řidič MKD - 60 000 Kč - náborový příspěvek 30 000 Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 60.000 – 80.000 Kč
Nabídka přidána: 29. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Řidič MKD - 60 000 Kč - náborový příspěvek 30 000 Kč ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Fedetrans, s.r.o. ještě dnes.