Referent/Referentka Skladu

Řepov

O nás

M. Preymesser logistika, spol. s r.o
Jsme společností poskytující služby v oblasti logistiky. Na trhu v České republice jsme přítomni více jak 20 let. Zajišťujeme kompletní logistickou podporu pro společnosti působící v automobilovém průmyslu.

Náplň práce:

  •  Kontrola a příjem materiálu do skladového systému
  •  Výdej materiálu ze skladového systému
  •  Zadávání a správa dat
  •  Provádění inventur
  •  Komunikace se zákazníkem
  •  Jedná se o práci v třísměnném pracovním režimu

Co od Vás očekáváme:

  •  Znalost práce na PC
  •  Vzdělání - učební obor, SŠ výhodou
  • Znalost cizího jazyka výhodou, ne podmínkou
  •  Svědomitost a smysl pro zodpovědnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  •  Zajímavé finanční ohodnocení
  •  Roční prémie
  •  Příspěvek na penzijní připojištění
  •  Stravenkový paušál
  •  5 týdnů dovolené

Benefity

  • 13., případně 14. plat
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: M.Preymesser logistika, spol. s r.o.
Lokalita: Řepov
Pracovní pozice: Referent/Referentka Skladu
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 29. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    16 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Řepov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Referent/Referentka Skladu ve městě Řepov? Pošlete svůj životopis firmě M.Preymesser logistika, spol. s r.o. ještě dnes.