Referent/referentka OSPOD - NRP

Praha

O nás

Městská část Praha 3, územně samosprávný celek.

Oznámení o volném pracovním místu

Městská část Praha 3 přijme sociálního pracovníka/pracovnici náhradní rodinné péče, oddělení sociálně právní ochrany dětí odboru sociálních věcí. Platová třída 11 (v rozmezí od 25 280,--Kč do 37 170,--Kč podle započitatelné praxe), s příplatkem zvláštním ve výši 1 000,--Kč dle ustanovení § 8 nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě; s možností postupného přiznání osobního příplatku dle ustanovení § 131 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce. Osobní příplatek může být přiznán v rozmezí od 5 000,-- Kč do 21 000,--Kč. Nástup dohodou. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD, RD) cca do 10/2026.

Požadavky:

splnění podmínek podle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách

1) vyšší odborné vzdělání v oboru sociální práce a sociální pedagogika, sociální pedagogika, sociální a humanitární práce, sociální práce, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost,

2) vysokoškolské v oboru sociální práce, sociální politika, sociální pedagogika, sociální péče, sociální patologie, právo, speciální pedagogika,

3) jiné vysokoškolské vzdělání než sociálního zaměření při podmínce absolvování akreditovaných vzdělávacích kurzů ve výše uvedených oblastech v rozsahu nejméně 200 hodin a praxe při výkonu povolání sociálního pracovníka v trvání nejméně 5 let (splnění podmínky do 31. 12. 2016).

Další požadavky: dobré komunikační schopnosti v mluveném i písemném projevu, psychická odolnost, časová flexibilita.

Hlavní náplň práce: sociální pracovník orgánu sociálně-právní ochrany dětí – náhradní rodinná péče.  Vede spisovou dokumentaci dětí svěřených do náhradní rodinné péče, bezodkladně zajišťuje péči o děti, které se ocitly bez řádné péče a je třeba jim zprostředkovat náhradní rodinnou péči, monitoruje a kooperuje proces osvojení dětí, poskytuje poradenství zájemcům o náhradní rodinnou péči, vede spisovou dokumentaci žadatelů o zprostředkování náhradní rodinné péče. Spolupracuje se soudy, školami, Policií ČR, Magistrátem hl. m. Prahy a dalšími státními i nestátními institucemi.

Nabízíme: pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, stravenkový paušál, Ticket Benefits (až 700,--Kč/měsíc), příspěvek na penzijní připojištění (doplňkové penzijní spoření) nebo na životní pojištění, služební telefon, zvýhodněné partnerské SIM, příspěvek na MHD, notebook, příjemné pracovní prostředí, výborný kolektiv.

Forma přihlášky: přihlášky včetně profesního životopisu zasílejte na emailovou adresu e-mail přes odpovědní formulář, nejpozději do 20. 5. 2024. V případě potřeby dalších informací se obraťte na vedoucí oddělení sociálně právní ochrany dětí odboru sociálních věcí paní Martinu Minhovou, e-mail: Odpovědět na inzerát,  tel:. kontakt uvedený v inzerci www.jenprace.cz .

Benefity

  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif

Detaily o pracovním místě:
Firma: Městská část Praha 3
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Referent/referentka OSPOD - NRP
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27.000 – 50.000 Kč
Nabídka přidána: 14. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Referent/referentka OSPOD - NRP ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Městská část Praha 3 ještě dnes.