Referent/Ka Výroby A Nákupu

Brno

O nás

Pro našeho klienta, výrobní závod suchých maltových směsí, hledáme do pracovního týmu vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Referentka výroby a nákupu.

Náplň práce:

  • administrativa spojená s výrobním procesem společnosti
  • administrativa spojená s nákupem-objednávky surovin pro výrobu a kontrola skladových zásob chemie a papírových obalů + zpracování v systému, údržba kmenových dat, komunikace s centrálou v DE, systémové zpracování měsíčních inventur
  • BOZP – provádění opatření vyplývající ze zákona o bezpečnosti práce ve spolupráci s externí firmou
  • evidence, zajištění servisu míchacích zařízení omítek a barev
  • HR – administrativa spojená s náborem zaměstnanců, tvorba a zadávání inzerátů podle pokynů vedoucího výroby, zajišťování brigádních pracovníků
  • hlášení EKO-KOM-zpracování výkazů podle zaslaných podkladů
  • komunikace a spolupráce s ostatními odděleními a pobočkami firmy

Co od Vás očekáváme:

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • německý jazyk – aktivně, anglický jazyk výhodou
  • schopnost práce na PC (MS Office-Word, Excel, PP, a další)
  • práce se SAP
  • pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost
  • samostatnost a organizační schopnosti
  • časová flexibilita

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • finanční ohodnocení odpovídající náročnosti a kvalitě odvedené práce
  • Benefity: příspěvek na stravování, příspěvek na důchodové spoření, zvýhodněný paušál na telefon, firemní akce
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce v Brně

Benefity

  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí

Detaily o pracovním místě:
Firma: JISTU recruitment s.r.o.
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Referent/Ka Výroby A Nákupu
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 29. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Referent/Ka Výroby A Nákupu ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě JISTU recruitment s.r.o. ještě dnes.