Asistent/ka provozu K2 moto Praha

Praha

O nás

Máte rád/a, když se věci hýbou a okolnosti mění a umíte se v takovém prostředí orientovat? Umíte z kanceláře vyjít do provozu mezi lidi a zjistit co potřebují ?

Přesně taková je práce v atraktivním prostředí motocyklů.

K2 moto je autorizovaný prodejce motocyklů těch nejlepších světových značek, japonských i evropských, s třicetiletou tradicí. Naši prodejci i technici mají  motorky rádi a dobře jim rozumí. Aby naše firma mohla být jedničkou na českém trhu, potřebuje, aby se o naše zaměstnance a provozovny někdo dobře staral. Na to máme svoje, nebo externí specialisty. Nyní hledáme na zkrácený, případně i plný úvazek někoho, kdo nám tyto provozní a personální požadavky pomůže zjišťovat, zadávat a s podporou našich specialistů realizovat.

Pokud Vás naplňuje různorodá činnost v dynamickém prostředí plném adrenalinu a nadšených lidí a v oblasti péče a týmové podpory jste jako doma, hledáme právě Vás.

Zaujala Vás tato pozice?

Napište nám pár řádků, proč bychom si měli vybrat právě Vás, připojte svůj životopis a my se s Vámi rádi setkáme.

Co bude třeba k Vašemu úspěchu u nás?

  • Vstřícné, přívětivé, trpělivé a pohotové jednání a umění rozpoznat potřeby týmu a klientů
  • Umět přemýšlet v souvislostech a samostatně a efektivně si plánovat úkoly podle priorit
  • Schopnost spolehlivě dodávat požadované výsledky a chuť být užitečný týmu
  • Schopnost střídat různé činnosti v průběhu dne, ale i schopnost soustředěné a svědomité práce při rutinních úkonech
  • Ochota přijímat změny a pomáhat je realizovat

Co získáte, když to budete mít ?

  • Práci v zajímavém dynamickém prostředí plném nadšených lidí a adrenalinu
  • Zajímavou různorodou činnost, kde se nebudete nikdy nudit
  • Příležitost stát se vyhledávanou týmovou  podporou
  • Možnost profesního růstu ve více oblastech
  • Možnost ovlivnit výši svého ohodnocení
  • Možnost zkráceného úvazku
  • Zajímavé bonusy a zaměstnanecké výhody

Náplň práce:

  • Zajišťování chodu provozovny - nákup materiálu, řešení závad, revize, další operativní činnosti.
  • Asistence při organizaci pracovních schůzek a porad, asistence návštěvám
  • Personální agenda - asistence při výběrových řízeních, nástupy zaměstnanců, docházka, pracovní pomůcky, BOZP, pracovní cesty, organizace brigád, školení apod.
  • Asistentce v oblasti údržby a rozvoje provozovny, správy a evidence a řešení požadavků zaměstnanců
  • Spolupráce s týmem asistentek a se specialisty z oblastí HR, majetku, účetnictví, mzdy a s týmem obchodní podpory
  • Účast na rozvojových projektech společnosti

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: K2 moto s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Asistent/ka provozu K2 moto Praha
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Asistent/ka provozu K2 moto Praha ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě K2 moto s.r.o. ještě dnes.