Projektový manažer/ka s AJ- senior, fajn benefity #OcUkL

Praha

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením projektů se zaměřením na automatizaci v potravinářském či jiném výrobním odvětví? Umíte dobře anglicky a lákala by Vás práce pro mezinárodní dynamickou výrobní společnost? Pak nám o sobě určitě dejte vědět. Na této pozici budete mít na starosti zajištění projektů z odborného technického hlediska. Budete spolupracovat s odděleními napříč celou společností a komunikovat se zákazníky. Hledáme kolegu, který se nebojí výzev a rád přichází s novými řešeními. Je možné se vypracovat na vedoucí pozici mezinárodních týmů projektových manažerů.
Náplň práce:
- Vedení a zodpovědnost za realizaci nových projektů v Evropě, Středním východě a Africe
- Analýza rizik a jejich předcházení
- Dohled na dodržování časového a finančního plánu
- Komunikace se zákazníky
- Vedení a spolupráce s dalšími týmy projektu (konstruktéři, elektrotechnici, projektanti apod.)

Požadujeme

- Praxi na obdobné pozici v oblasti automatizace výroby
- VŠ vzdělání strojního zaměření
- Aktivní znalost práce v Inventoru
- Anglický jazyk na dobré komunikativní úrovni
- Organizační schopnosti, zodpovědný přístup k práci, komunikativnost

Nabízíme

- Mzdové ohodnocení dle zkušeností a praxe
- Týden dovolené navíc
- Mobilní telefon a notebook
- Kafeterie benefitů
- Stravenkový paušál
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Bohaté vánoční dárky
- Možnost profesního růstu na vedoucí pozici
- Přátelské prostředí a rodinné prostředí (vánoční večírky, společné obědy, sportovní den a další)
- Stabilní a dynamické prostředí mezinárodní společnosti

Detaily o pracovním místě:
Firma: INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Projektový manažer/ka s AJ- senior, fajn benefity #OcUkL
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 75 000 Kč - 100 000 Kč
Nabídka přidána: 24. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektový manažer/ka s AJ- senior, fajn benefity #OcUkL ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o. ještě dnes.