Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Produktový designér (datové zaměření) - marketingové kampaně

Praha

Popis pozice

Co vás čeká v rámci pracovního dne?:

Příspívat k přetváření finančního světa pomocí designu komunikací, které odpovídájí skutečným potřebám lidí.

Designovat celkovou zákaznickou zkušenost v digitálních kanálech, od prvního kontaktu klientů s námi až po budování dlouhodobých vztahů

Budete pracovat s SQL na platformě Oracle a s cloudovou platformou Keboola, kde budete definovat a chystat data pro marketingové kampaně. Občas se dostanete i k nějaké datové analýze.

Budete formulovat hypotézy a ověřovat je na datech. Čeká na Vás i aktivní práce s klientskou zpětnou vazbou a její využítí ve své každodenní práci.

Na platformě Salesforce Marketing Cloud budete tvořit kampaně od začátku až do konce, tedy od přípravy dat a cílové skupiny, přes tvorbu komunikačních cest až po finální odeslání na klienty.

A občas se kromě toho můžete dostat i k tvorbě podkladů pro komunikaci - dopisy, e-maily nebo bannery do internetového bankovnictví.

Stručně řečeno – někdo musí držet a rozvíjet know how v oblasti dat pro komunikaci a přenášet je na ostatní kolegy v týmu. A od toho tu budete Vy.

Jak si vás představujeme?:

Hledáme někoho, kdo nejen sleduje trendy v designu v přímé komunikaci, ale je schopen je předvídat a formovat, kdo dokáže přemýšlet mimo zaběhnuté vzorce a přináší originální řešení.

Vaše schopnost vcítit se do potřeb a očekávání našich klientů je klíčová. Chceme, abyste dokázali spojit tuto empatii s obchodními cíli a vytvořit kampaně, které skutečně rezonují.

Práce s daty a čísly je váš denní chleba. Máte dobré analytické myšlení a pokročilou znalost SQL. Pokud máte zkušenost s daty v bankovním korporátním prostředí (našimi klienty jsou podnikatelé a firmy), budete mít výhodu.

Vaše schopnosti komunikace a argumentace Vám umožní efektivně sdílet a obhajovat vaše návrhy a myšlenky před různými skupinami, od technických týmů po vedení společnosti.

Máte zájem o oblast bankovnictví, digitalizace, trendy, inovace - svět dat a komunikace na klienta Vám není cizí.

A co vám za to nabízíme?:

Práci v pohodovém týmu, od kterého se můžete ledasco přiučit. Zkrátka tým, který vás nikdy nenechá ve štychu a na který se můžete vždy obrátit.

Možnost stát se součástí komunity produktových designérů, ve které číhá inspirace na každém rohu.

Moc dobře víme, že nikdo učený z nebe nespadl. Proto u nás budete mít dostatek prostoru pro seberealizaci, profesní rozvoj i možnost odborného vzdělávání v rámci agilního týmu a řemesla.

Preferujete práci z domova? Nebo se vám lépe pracuje v kanceláři? S týmem se potkáte dva dny v kanceláři. Odkud budete pomáhat naše služby vylepšovat po zbytek týdne, to je jen na vás.

Až 42 dní volna (25 dní dovolené, 5 sick-days a každý měsíc jeden den volna navíc pro vyrovnaný work-life balance). A k tomu spousta dalších firemních benefitů, jako jsou stravenky, benefitní systém Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění a nabídka zvýhodněných bankovních produktů.

Pokud se Vám pozice líbí a myslíte si, že se na ni nikdo nehodí lépe, než právě Vy, neváhejte nám poslat své CV.

Těšíme se na vás! :-)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Česká spořitelna
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Produktový designér (datové zaměření) - marketingové kampaně
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 16. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Produktový designér (datové zaměření) - marketingové kampaně ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Česká spořitelna ještě dnes.