Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Service Owner/DevOps Enginer - Azure/Linux

Praha

Popis pozice

Náš tech-stack:

Kotlin, C#, GitHub Actions, Artifactory, Linux, Azure, SonarQube, ArgoCD, Openshift, AKS, Ansible, Terraform, Bash…

Co vás čeká v rámci pracovního dne?

* Nasazování aplikací do produkce (a že jich nemáme málo. 😊)
* Vylepšování CI/CD pipeline.
* Analýza požadavků na rozvoj či úpravu informačních systémů a návrh řešení, zajišťující jejich funkčnosti a efektivnosti.
* Zajímavé projekty – migrace do Openshift 4 a Azure.

Co by vám u nás nemělo chybět?

* Chuť pracovat ve změnovém prostředí, kdy je každý den jedna velká výzva.
* Chuť pro OS Linux (RHEL) i Windows.
* Orientace ve světě databází (Oracle či Postgre SQL – tvorba i spouštění SQL).
* Zkušenost se skriptovacími jazyky (bash,perl..)
* Velkou výhodou je i angličtina – často komunikujeme s kolegy z Vídně.

Nemusíte umět všechno. Nehledáme superstar, ale parťáka/parťačku, co bude mít chuť se vše doučit.

Na čem si v tribu zakládáme?

* Focus na zákazníka: Klient je v centru všeho, co vyvíjíme.
* Spolupráce: Všichni v týmu táhneme za jeden provaz. Dokážete pracovat se zpětnou vazbou a považujete ji za nástroj, který posouvá tým vpřed.
* Vzdělávání: Prostředí v našem tribu je dynamické. Rádi zkoušíme a následně adoptujeme efektivní technologická řešení.
* Ownership: Od řešení nedáváme ruce pryč. Neustále jej zlepšujeme a stojíme si za ním.

Co nabízíme?:

* 20% času můžeme věnovat non-delivery aktivitám (vzdělávání/technický dluh).
* Práci s AI nástroji (ChatGPT, GitHub Copilot).
* Hybridní režim spolupráce (3 dny na HO, 2 dny v kanceláři na Budějovické).
* Green field mezinárodní projekt.
* O skvělých benefitech snad nemusíme mluvit, ne? 😊

Detaily o pracovním místě:
Firma: Česká spořitelna
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Service Owner/DevOps Enginer - Azure/Linux
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 25. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Service Owner/DevOps Enginer - Azure/Linux ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Česká spořitelna ještě dnes.