Příležitost pro ABSOLVENTY- Koordinátor/ka digitálních kampaní

Hlavní město Praha, Praha

Náš skvělý klient, úspěšná mezinárodní pojišťovna, momentálně hledá novou posilu do svých řad. Jste absolventem (m/ž) vysoké školy a chcete nasbírat nové zkušenosti a nastartovat kariéru v úspěšné firmě? Bavilo by vás vést kampaně, koordinovat lidi, sledovat výsledky a navrhovat lepší řešení?

POPIS POZICE:

Společnost využívá online kampaně (sociální sítě, Google Ads, apod.), aby rozšířila svoje portfolio klientů. Tyto kampaně jim generují tzv. online leady, tj. nové obchodní příležitosti, které budete zpracovávat a předávat kolegům na příslušné oddělení.

Dále vás bude čekat:

  • Spolupráce s oddělením marketingu, obchodu a call centrem
  • Optimalizace procesů na straně call centra za účelem zvýšení prodeje a případné návrhy pro zlepšení
  • Zodpovědnost za přípravu, vedení a vyhodnocování svěřených projektů (kampaní)
  • Kontrola finanční stránky projektů a zodpovědnost za dodržení stanoveného budgetu
  • Pravidelní analýza a vyhodnocování výsledků kampaní

PROFIL KANDIDÁTA:

Jste dynamická osoba s nadšením pro marketing a skrýváte v sobě obchodní potenciál? Baví Vás nejen plnit stanovené cíle, ale také chcete navrhovat možnosti pro zlepšení a posouvat sebe či své oddělení směrem nahoru?

Co od vás požadujeme:

  • Absolvent/ka vysoké školy, praxe není požadovaná – vše vás rádi naučíme
  • Škola s ekonomickým či marketingovým zaměřením
  • Chuť učit se novým věcem
  • Anglický jazyk na úrovni B2 (práce na mezinárodních projektech)
  • Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • Analytické a komunikační dovednosti

NABÍZÍME:
  • Pracovní prostředí tvořené skvělým šéfem a přátelskými kolegy
  • Flexibilní pracovní dobu s pravidelným home office
  • 25 dní dovolené a k tomu navíc 3 sick days
  • Stravenkovou kartu
  • Příspěvek na volnočasové aktivity prostřednictvím Edenred Benefit
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na městskou a příměstskou dopravu
  • Cestovní pojištění pro Vás i Vaše rodinné příslušníky
  • Příspěvek na doplňkové penzijní spoření
  • Mobilní telefon a notebook
  • Občerstvení na pracovišti
  • Moderní kancelář na Praze 4

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Marketingová komunikace a PR
Pracovní pozice: Příležitost pro ABSOLVENTY- Koordinátor/ka digitálních kampaní
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 30. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Příležitost pro ABSOLVENTY- Koordinátor/ka digitálních kampaní ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Marketingová komunikace a PR