Pracovník/ce v sociálních službách

Brno

PEČOVATEL/KA - Pracovník/ce v sociálních službách

Pro naši agenturu domácí péče hledáme šikovné a pracovité kolegy do našeho týmu.

Jste týmový hráč, komunikativní, baví vás práce v terénu, nemáte rádi stereotyp a rádi byste pracovali v dobrém kolektivu? Pojďte pracovat k nám v rámci flexibilní pracovní doby, kterou si sami přizpůsobíte svým potřebám a možnostem.

Pracovní poměr: HPP nebo DPP/DPČ

Co nabízíme:

  • smysluplnou a naplňující práci v dobrém kolektivu;
  • zázemí silné organizace;
  • proplácení práce o víkendu, ve svátek, nebo při pracovní pohotovosti;
  • roční odměny;
  • zvláštní bonus za nadstandardní výkon agentury a za rozšiřování týmu /doporučením;
  • kariérní růst a pravidelné vzdělávání plně hrazené zaměstnavatelem;
  • 5 týdnů dovolené;
  • příspěvek na stravné;
  • služební automobil s možností využívání pro soukromé účely;
  • služební notebook a mobilní telefon;

Co budete mít na starosti:

Náplň práce:

  • podpora klientů při denních činnostech
  • poskytování úkonů pečovatelské služby (pomoc při osobní hygieně klienta, podpora při podávání jídla a pití, při zajištění chodu domácnosti – nákupy, dovoz k lékaři, na instituce, zprostředkování kontaktu se spol. prostředím)
  • podpora klientů v komunikaci v jejich přirozeném domácím prostředí
  • aktivní řízení v terénu firemním vozem
  • poskytování péče ve vlastním sociálním prostředí;
  • kontakt s kolektivem sester, lékaři, pacienty a jejich rodinami;

Co byste měli mít:

  • odborná způsobilost v souladu s § 116 odst. 5 zákona č. 108 / 2006 Sb., o sociálních službách
  • pečlivost, příjemné vystupování, empatii a trpělivost;
  • samostatnost, zodpovědnost, organizační a komunikační dovednosti
  • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost;
  • uživatelskou znalost práce na PC.
  • aktivní přístup, zvládání stresových situací, schopnost pracovat v týmu
  • aktivní řidič/ka – práce v terénu
  • víkendové služby

Pokud máte zájem ozvěte se nám na email. Prosím o zaslání životopisu nebo jednoduché zprávy o co byste měli zájem. Do předmětu prosím uveďte Pečovatelka - Brno

Těšíme se na Vás!  Emailové adresy: nebo

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Sanus Brno, z. s.
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Pracovník/ce v sociálních službách
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 26 000 Kč - 28 500 Kč
Nabídka přidána: 9. 4. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Pracovně právní vztah Plný / Zkrácený / DPP / DPČ
Odpovědět na inzerát    472 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník/ce v sociálních službách ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Sanus Brno, z. s. ještě dnes.