Správa sociálních sítí

Brno

Informace
Hledáme šikovného brigádníka/brigádnici především na správu sociálních sítí přidělených klientů. Ideálně si tě představujeme jako studenta/studentku VŠ se zaměřením na marketing nebo alespoň s velkým zájmem o propagaci, zejména na sociálních sítích nebo maminku na mateřské. Bylo by ideální, kdybys bydlel/a v okolí Brna, případně v oblasti Tišnova a okolí. Spolupráce min. 1 rok.

Náplň práce:

- komunikace s klienty

- psaní textů na sítě

- zveřejňování příspěvků, příběhů, reel aj. (placeně/neplaceně)

- kontrola odezvy (komentáře, zprávy, sdílení aj.)

- občas něco vyfotit, natočit, sestříhat, však to znáš
Co od vás očekáváme
- Jsi kreativní a baví tě práce se sociálními sítěmi.

- Vyznáš se v Instagramu, Facebooku, YouTube, TikToku, Twitteru, LinkedInu... Eventuálně, co nebudeš vědět, si zvládneš dohledat.

- Poradíš si s lehkou grafikou (stačí Canva).

- Poradíš si s natočením či sestříháním krátkého videa.

- Budeš dodržovat stanovené termíny.

- Máš svůj PC/mobilní telefon a připojení na internet. (Většinu času pracuješ jen doma na HO.)

- Výhodou je znalost Google Ads, PPC…
Co vám nabízíme
- Většinu času budeš pracovat z pohodlí domova.

- Budeš pánem svého času, jen musíš dodržet stanovené termíny.

- Na začátku očekáváme 10-20 hodin práce za měsíc, respektive podle toho, jak budeš šikovný/á a kolik budeš mít přidělených klientů (pokud na tebe bude spoleh a budeš zvládat a chtít, hodin můžeme přidat).

Mzda: 150 Kč/hod.

Pokud máš zájem, pošli nám svůj životopis a spolu s ním odpověz na následující úkol: Představ si, že máš dnes termín na zveřejnění příspěvku na FB o super hnojivu pro kytky. Ale už týden prší a od klienta máš jen fotografii zmoklého záhonku s povadlými kytkami. Jak se s tím popereš? Řešení je určitě spousta a my věříme v tvou kreativitu.

Těšíme se na spolupráci!

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trinerdis s.r.o.
Lokalita: Brno
Odvětví práce: Administrativa
Pracovní pozice: Správa sociálních sítí
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 150 Kč - 150 Kč
Nabídka přidána: 23. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    22 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Správa sociálních sítí ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Trinerdis s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Administrativa

Hledáte brigády v Brno? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.