Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

PPC Specialist

Praha

Popis pozice

Do marketingového oddělení Zásilkovny hledáme vášnivého a zkušeného PPC Specialistu, který bude mít na starosti tvorbu, správu a optimalizaci kampaní napříč systémy a zeměmi.

Ovládáš perfektně Google Ads, Sklik a GA? Máš zkušenosti s dalšími systémy jako GTM, GSC, Microsoft Ads, Apple Ads? Zvládneš i rozsáhlý PPC audit s vyššími počty kampaní napříč systémy a zeměmi? Pak můžeš být právě ty tím, koho hledáme!

Co Tě u nás čeká?

  • Tvorba komplexních kampaní na platformách Google Ads, Sklik a dalších relevantních systémů
  • Aktivní správa a průběžná optimalizace existujících kampaní za účelem dosažení co nejlepších výsledků
  • Příprava detailních strategií pro Českou Republiku a na Slovensku
  • Spolupráce při správě kampaní v Maďarsku, Rumunsku, Německu a Polsku
  • Provádění rozsáhlých PPC auditů zahrnujících větší počet kampaní napříč různými systémy a zeměmi
  • Pravidelné reportování výsledků a analýza dat prostřednictvím Looker studia a našeho interního systému pro reportování

Co bys měl/a mít a znát?

  • SŠ vzdělání v oboru marketingu, ekonomie nebo souvisejícím oboru
  • Prokázané zkušenosti s PPC systémy a schopnost nést odpovědnost za efektivní výsledky
  • Schopnost samostatně vést PPC kampaně a dosahovat definovaných KPI
  • Znalost Business Managera výhodou včetně SocMed kampaní
  • Skvělé organizační a komunikační schopnosti pro efektivní spolupráci v týmu
  • Bezchybná čeština na úrovni rodilého mluvčího.
  • Angličtina na úrovni minimálně B2 pro komunikaci se zahraničními kolegy a klienty

Co Ti můžeme nabídnout?

  • práce na HPP, nástup možný ihned
  • pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • stravenky 130 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • notebook a mobilní telefon
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost profesního vzdělávání a rozvoje
  • jazykové kurzy na pracovišti a v pracovní době
  • kávu, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení
  • možnost Multisport karty
  • služby Zásilkovny Mezi námi pro soukromé účely za výhodnou cenu
  • firemní akce
  • pracoviště v blízkosti Českomoravské/Palmovky (trasa B)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Zásilkovna
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: PPC Specialist
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 15. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    15 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PPC Specialist ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Zásilkovna ještě dnes.