Poradce přes výživu

Brno

O nás

Zajímáte se o svoji kondici a zdravý životní styl? Hledáte FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBU ke studiu, mateřské dovolené či jiné výdělečné činnosti? Máte vyšší ambice?
Bavila by vás práce s výživou, péče o pleť nebo sportovní výživa?

Hledáme 5 šikovných spolupracovníku do zavedeného centra v Brně.

Náplň práce: Poradenství v oblasti výživy

Poradce pomáhá klientům zorientovat se v oblasti výživy ( výživa pro sportovce, pro optimální kondici a váhu, osobní péče atd.)

Zajišťuje rozbor stavby těla na přístroji, aby komunikace o životním stylu byla co nejvíce na míru daného klienta.

Může pomáhat při organizaci cvičení a kurzů o výživě. ( osobně u nás nebo i online z domu)

Co od Vás očekáváme:

  • věk min. 18 let
  • ochota učit se novým věcem
  • komunikativnost a příjemné vystupování
  • spolehlivost, zodpovědnost a vytrvalost
  • zájem o oblast výživy a zdravý životní styl

Co Vám můžeme nabídnout:

  • osobní i finanční růst
  • možnost nezávislé samostatné činnosti
  • precizní systém zaškolení (osobně v centru nebo online)
  • příjemný a ochotný kolektiv spolupracovníků
  • firemní benefity (odměny za dobře odvedenou práci)
  • možnost práce z domu

Znalost problematiky ani vzdělání v oboru výživy není podmínkou, poskytujeme komplexní zaškolení.

Benefity

  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží
  • Občerstvení na pracovišti
  • Peníze na ruku

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Michael Böhm
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Poradce přes výživu
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 12. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    296 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Poradce přes výživu ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Michael Böhm ještě dnes.