Pomocná síla na mytí nádobí 14.12. a další akce - O2 universum

Praha hl.m.

Do pražské O2 areny a O2 univesa hledáme šikovné pracovníky/pracovnice na pomocné práce do kuchyně.

AKTUÁLNĚ POTŘEBUJEME POKRÝT AKCI 14.12. V O2 UNIVERSUM

To nejdůležitější je mít zápal a chuť. Všechno ostatní se dá naučit.

NÁPLŇ PRÁCE:

- Mytí špinavého nádobí

- Obsluha myčky

- Hrubá příprava pro kuchaře

- Čištění a krájení zeleniny

- Další pomocné práce na kuchyni

Nabídka: - 150 - 170 Kč/h

- Smlouvu na dohodu

- Možnost časové flexibility u plánování pracovních směn

- Perspektivu růstu, zvyšování a prohlubování kvalifikace

- Kvalitní zázemí a pracovní nástroje

- Být součástí unikátního projektu

- Respektujeme individuální potřeby - naším cílem je, abychom vytvořili dlouhodobé partnerství

Požadavky: - Platný potravinářský průkaz

- Pozitivního, přátelského a týmového kolegu

- Zodpovědného, dochvilného, čistotného a samostatného člověka s chutí do práce

- Fyzickou zdatnost

- Komunikativní češtinu

Poznámka: PRACOVNÍ DOBA:

Denní i noční směny dle domluvy (brigádu je možné skloubit se studiem, stálým zaměstnáním nebo např. mateřskou dovolenou)

Kontaktuje přímo vedoucí pomocných prací - paní Věru Potůčkovou:

Do mailu uveďte svoje telefonní číslo, děkujeme!}

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Praha hl.m.
Pracovní pozice: Pomocná síla na mytí nádobí 14.12. a další akce - O2 universum
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 150 Kč - 170 Kč
Nabídka přidána: 12. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    29 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha hl.m. - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pomocná síla na mytí nádobí 14.12. a další akce - O2 universum ve městě Praha hl.m.? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.