POKOJSKÁ do hotelu*** na Praze 4

Praha

Informace
Velká česká společnost JLV, a.s. hledá nového člena týmu spolehlivou pokojskou

pro větší tříhvězdičkový hotel Abito.

Adresa pracoviště: Chodovská 1430/3a, Praha 4 – Michle

Mzda: 25.000 – 27.000 Kč

Náplň práce:

• úklid hotelových pokojů (běžný i generální), sociálních zařízení a společných prostor (chodby, kuchyňky, recepce)

• výměna ložního prádla, stlaní postelí, doplňování hygienických potřeb

• odpovědnost za svěřené hodnoty (hotelové prádlo, úklidové pomůcky atd.)

• zajištění kvality služeb a spokojenosti hostů

Pracovní doba: od 6.30 -15.00 h.

Nepravidelné měsíční směny se zajištěním minimálně dvou volných víkendů v měsíci, ostatní směny rozděleny na měsíční fond na základě obsazenosti hotelu.

Organizace pracovního dne:

1. 6.30 - cca 9:00 uklízení pokojů na ubytovně (cca 20 odjezdových pokojů – strojvedoucí, vlakvedoucí, cca 30 pobytových pokojů) – dělají pokojské společně

2. cca 9:00 přechod do hotelové části a úklid odjezdových pokojů a pobytů, následně špinavé prádlo, odpadky, společné prostory atd.

Zašlete nám svůj profesní ŽIVOTOPIS. Vhodné uchazeče budeme kontaktovat. Pokud se Vám do 5 pracovních dnů neozveme, bude to znamenat, že jsme dali přednost jiným uchazečům.

Těšíme se na Vaše životopisy!
Co od vás očekáváme
Co od vás očekáváme:

• Samostatnost, pečlivost, spolehlivost. Budete mít na starosti úklid hotelových pokojů, sociálních zařízení a společných prostor.

• Dobrý zdravotní stav. Práce pokojské vyžaduje fyzickou kondici.

• Komunikativní znalost českého jazyka. Budete se stýkat s hosty a spolupracovat s kolegy, takže schopnost dorozumět se je klíčová.

• Praxe vítána, ale není podmínkou. Rádi vás zaučíme do specifik práce v hotelovém prostředí.
Co vám nabízíme
Co Vám můžeme nabídnout:

• Stabilní zaměstnání v renomovaném hotelu. Abito je oblíbeným místem pro hosty z celého světa.

• Možnost profesního růstu a rozvoje. Máte-li chuť se učit a posouvat se, u nás máte tu možnost.

• Příjemný kolektiv a přátelské pracovní prostředí. V Abitu se budete cítit jako součást týmu.

• Stravování v podnikové jídelně s příspěvkem až 60 Kč denně. Navíc víkendové směny jsou odměněny stravenkami v hodnotě 110 Kč.

• 5 týdnů dovolené po roce zaměstnání. Máme rádi, když si odpočinete.

• 13. plat (vánoční odměna - 1/2 průměrné měsíční mzdy). Vánoce jsou časem radosti, a tak si je u nás užijete i finančně.

• Příplatky na penzijní připojištění. Myslíme na vaši budoucnost.

• Firemní akce včetně akcí pro děti. U nás se nejen pracuje, ale také oslavuje.

• Firemní fitness centrum zdarma i pro přímé rodinné příslušníky. Zdraví je důležité.

• Pluxee karta (příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity). Máte rádi sport, kulturu nebo relaxaci? S Pluxee kartou si vyberete.

Detaily o pracovním místě:
Firma: JLV, a.s.
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Ubytování, cestovní ruch, gastronomie
Pracovní pozice: POKOJSKÁ do hotelu*** na Praze 4
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč - 27 000 Kč
Nabídka přidána: 18. 4. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Odpovědět na inzerát    28 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici POKOJSKÁ do hotelu*** na Praze 4 ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě JLV, a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Ubytování, cestovní ruch, gastronomie