Operátor zásobování svařovny s vzv, mzda 35.000-40.000 kč/m, ubytování

Praha

Náplň práce

NUTNOST NÁSTUPU 2.5.2024, POHOVOR 30.4.2024 !!!
Pro jednu z nejznámějších světových značek na poli zemních strojů hledáme operátora zásobování svařovny se zkoušenostmi s VZV, kteří budou zásobovat svařovnu materiálem. Pro všechny naše zaměstnance máme zcela ZDARMA zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně (pokoje dvoulůžkové), každý pokoj má vlastní koupelnu i WC. Na všechny směny Vás dopraví firemní svozový autobus také ZDARMA. Směnný provoz: 3 směny Lokalita: Dobříš Před nástupem každý vážný zájemce prochází zkouškou manuální zručnosti, prohlídkou závodu a důkladným zaškolením. !!! NUTNOST NÁSTUPU 2.5.2024 !!! POHOVOR 30.4.2024 OD 8:30 HOD.

Požadujeme

- zkušenost s VZV (nemusí být oprávnění na VZV)
- spolehlivost a skvělá docházka

Nabízíme

Průměrná měsíční mzda 35.000-40.000 Kč s jistotou pravidelného růstu
  • příplatek za odpolední směnu 12 Kč/hod
  • příplatek za noční směnu 20% z průměru
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vzdělávací kurzy
  • motivační bonusy
  • 25 dní dovolené na kalendářní rok
  • zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně ZDARMA
  • dotované závodní stravování nebo stravenky
  • svozy do zaměstnání ZDARMA
  • pitný režim v celém areálu
  • moderní, čisté a bezpečné prostředí

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Praha
    Pracovní pozice: Operátor zásobování svařovny s vzv, mzda 35.000-40.000 kč/m, ubytování
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: 35 000 Kč - 40 000 Kč
    Nabídka přidána: 30. 4. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
      Jdu do toho!
      Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
      Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
    Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor zásobování svařovny s vzv, mzda 35.000-40.000 kč/m, ubytování ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.