Obchodník s aj -stabilní firma s vlastním know how #C3QvS

Kroměříž

Náplň práce:
Jste komunikativní, ovládáte angličtinu, zajímá Vás obchod a jste technicky orientovaný/á? Pak se nám ozvěte, hledáme šikovného kolegu do fajn mladého týmu obchodníků. Nabízíme motivující mzdu s bonusy a mnoho dalšího.

- Prezentace firmy, jednání s anglicky mluvícími obchodními partnery
- Zpracovávání obchodních případů, organizace technických a komerčních jednání, uzavírání kontraktů
- Péče o stávající zákazníky a rozvoj obchodních vztahů
- Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a potenciálních zákazníků
- Podíl na tvorbě prodejní strategie pro svěřená teritoria a tržní segmenty a její vyhodnocování
- Spolupráce s ostatními členy obchodního týmu a vedením společnosti
- Komplexní přehled o obchodním případu od poptávky až po instalaci
- občasné služební cesty do zahraničí (max 1x měsíčně na pár dní)

Nabízíme:
- Motivující finanční ohodnocení s bonusy - dle zkušeností
- Dotované závodní stravování
- Individuální rozvržení pracovní doby
- Občerstvení na pracovišti
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Vlastní organizace náplně práce
- Mobilní telefon, notebook
- Prostor pro seberealizaci
- Možnost budování kariéry v oblasti prodeje komplexních výrobních zařízení
- Práci na zajímavých projektech ve firmě s vlastním know-how
- Pestrou pracovní náplň
- Možnost vzdělávat se a rozvíjet své znalosti

Požadujeme:
- Komunikativní znalost angličtiny
- Chuť neustále si rozšiřovat znalosti v oblasti technického produktu
- Organizační a komunikační schopnosti, prozákaznický přístup
- Praxe v oblasti obchodu výhodou
- Dobrá znalost práce na PC, Microsoft Office
- Řidičský průkaz skupiny B (aktivně)
- ochotu občas cestovat do zahraničí (max 1x měsíčně)

Detaily o pracovním místě:
Firma: INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Lokalita: Kroměříž
Pracovní pozice: Obchodník s aj -stabilní firma s vlastním know how #C3QvS
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč - 80 000 Kč
Nabídka přidána: 23. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    11 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kroměříž - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodník s aj -stabilní firma s vlastním know how #C3QvS ve městě Kroměříž? Pošlete svůj životopis firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o. ještě dnes.