Obchodního oddělení - hledáme Manažera/ku a Asistent(k)y

Praha hl.m.

Náplň manažerské práce po postupném zaškolení v oboru:

• plánování a koordinace zakázek

• komunikace se zákazníky

• logistika výjezdu mobilního servisu

• udržování a budování vztahů se zákazníky, zasílání reportů klientům

• nacenění objednávek

• motivace a kontrola týmu

• spolupráce s finančním a personálním oddělením

Náplň administrativní asistentské práce:

• pomoc obchodnímu oddělení se zpracováním hotových zakázek

• zajišťování administrativních záležitostí oddělení

• administrativní zpracování odevzdaných reportů se zakázkami

• evidence faktur

• kompletace dokumentace

• ad hoc úkoly od vedoucí/ho divize

• po zaškolení: zpracování poptávky zákazníka; koncová fakturace úkonů servisních týmů na zákazníka

Nabídka: • možnost kariérního růstu

• možnost spolupráce na pracovní smlouvu nebo IČO

• platové ohodnocení dle zkušeností

• 5 týdnů dovolené

• teplé obědy v kanceláři

• firemní notebook a telefon

Požadavky: Předpoklady pro manažerskou pozici:

• zkušenosti s projektovým managementem

• zkušenosti z obchodní oblasti

• znalost administrativních procesů

• znalost Excelu na výborné úrovni

• zkušenosti s komunikací se zákazníky

• znalost anglického jazyka na výborné úrovni

• organizační schopnosti

• proklientský přístup

Co od Vás na administrativní pozici očekáváme:

• samostatnost, svědomitost, pečlivost a ochota spolupracovat

• komunikační dovednosti a vlídné vystupování

Výhodou:

• řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

• znalost německého jazyka

• znalost železniční terminologie

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Praha hl.m.
Pracovní pozice: Obchodního oddělení - hledáme Manažera/ku a Asistent(k)y
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč - 50 000 Kč
Nabídka přidána: 17. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    16 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha hl.m. - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodního oddělení - hledáme Manažera/ku a Asistent(k)y ve městě Praha hl.m.? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.