Obchodní zástupce – laboratorní vybavení

Praha

Pro našeho klienta, společnost, dlouhodobě působící na poli výzkumného a laboratorního vybavení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce – laboratorní vybavení.

Náplň práce:

  • osobní návštěvy klientů – specializovaná pracoviště – výzkumné ústavy, laboratoře a vivária po celé ČR
  • účast na konferencích, workshopech a seminářích v ČR i v zahraničí
  • aktivní vyhledávání obchodních příležitostí ve svěřeném regionu, rozvíjení nových i stávajících vztahů se zákazníky
  • přípravy cenových nabídek
  • spolupráce s pracovním týmem – sales manager, product manager, back office, service technician
  • home office – emailing, navolávání schůzek, online schůzky, online školení, reporting

Požadujeme:

  • anglický jazyk – úroveň min. B2
  • chuť neustále se vzdělávat
  • orientaci na klienta a jeho potřeby
  • komunikativnost
  • časovou flexibilitu
  • kritické a logické myšlení, dobré rozhodovací schopnosti
  • orientaci v novodobých technologiích, alespoň částečnou technickou zdatnost
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • zkušenosti na poli výzkumu a vzdělávání výhodou
  • znalost biologie, medicíny a biochemie výhodou
  • praxe na obchodní pozici výhodou, nicméně jsme otevřeni i čerstvým absolventům

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení (fix + motivační provizní systém)
  • možnost spolupráce na IČO/HPP
  • stravenkový paušál
  • flexibilní pracovní dobu
  • dlouhodobou spolupráci, práci v přátelském kolektivu
  • počítač, telefon a firemní automobil
  • možnost občasného home office dle domluvy
  • kancelář na Praze 6

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Auto i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Pružná pracovní doba
  • Stravenky
  • Možnost home office

Detaily o pracovním místě:
Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Obchodní zástupce – laboratorní vybavení
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 27. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodní zástupce – laboratorní vybavení ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. ještě dnes.