Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

.NET PROGRAMÁTOR /LOGISTIKA/ SENIOR

Praha

Popis pozice
Jsme menší tým českých vývojářů, který se zabývá vývojem a údržbou logistických a výrobních aplikací. Hledáme k sobě kolegu/kolegyni na pozici senior vývojář.

O nás:

Vytváříme produktově orientovaný software se zakázkovými prvky v oboru logistiky. Námi vyvíjené aplikace se drží obecných standardů v oboru logistiky a zároveň je tu i prostor pro individuální požadavky a potřeby našich klientů.

Součástí náplně práce bude vyvíjet a rozšiřovat funkčnost současného produktu, implementace nových požadavků zákazníků, vývoj a refaktoring starších modulů systému.

Složení týmu:

5 vývojářů (full-stack senioři, každý se specializací), 6 business konzultantů, 1 architekt a technický leader, 1 tester, 1 IT analytik

Na co se můžete těšit:

* Zajímavé technologie a různé typy hardwaru (od aplikací do mobilních telefonů a terminálů až po komunikaci s komplexními nástroji pro automatizaci skladu, WCS)
* Smysluplnou práci s jasně viditelnými výsledky v reálném provozu našich zákazníků
* Zajímavou příležitost a prostor pro perspektivní práci s možností realizace vlastních nápadů
* Flexibilní pracovní doba s možností HO v poměru 3:2

O Vás / technologie:

* Min. 2 roky komerční praxe ve vývoji, se zkušeností s orientací v cizím kódu
* .NET Framework, .NET Core/.NET 6–8
* Webové služby (SOAP – WCF; REST – web API)
* MS SQL na pokročilé úrovni, Entity Framework
* Zkušenosti s nástroji pro vývoj v týmu (GIT na dobré úrovni), Jira/Jenkins/Nexus (nebo jim podobné)
* SOLID principy, návrhové a architektonické vzory
* AJ na úrovni čtení technické dokumentace
* Bezproblémovou češtinu nebo slovenštinu
* Chuť rozvíjet své profesní znalosti a dovednosti
* Orientace na dodání a výkon, iniciativní a proaktivní přístup
* Týmový duch, pozitivní mysl

Oceníme i něco navíc:

* Docker, Kubernetes
* Windows Presentation Foundation (WPF)
* Mobilní vývoj Android
* Zkušenosti s databází Oracle
* Orientaci v logistických procesech

Co nabízíme my – benefity:

* Nástup ihned, případně dohodou
* 5 týdnů dovolené
* 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity
* Moderní pracovní prostředí a kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách s možností parkování přímo v budově
* Firemní notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
* Výběr ze široké škály benefitů (stravenkový paušál, příspěvek na životní /penzijní pojištění, jazykové vzdělávání, volnočasové benefity - cafeterie…)
* Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky, odborné certifikace)
* Relax zónu plnou her pro odpočinek
* Zázemí silné a stabilní společnosti s více jak 20tiletou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.).
* Skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit-

## Benefits
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Kafetérie
- Občerstvení na pracovišti
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Možnost občasné práce z domova
- Firemní akce

Detaily o pracovním místě:
Firma: ICZ
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: .NET PROGRAMÁTOR /LOGISTIKA/ SENIOR
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 14. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici .NET PROGRAMÁTOR /LOGISTIKA/ SENIOR ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě ICZ ještě dnes.