Návrhář/ Prodejce – kuchyně

Praha

Pro našeho klienta, rodinou společnost, která se na trhu s nábytkem pohybuje již od roku 1993, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Návrhář/ Prodejce se zaměřením na kuchyně, a to do nových prostor v Praze.

Společnost řídí 3. generace rodiny a zakládá si na neustálém rozvoji společnosti. Svým zákazníkům nabízí široký sortiment (kuchyně, kanceláře, ložnice i ostatní nábytek), kvalitní materiály českých a německých dodavatelů nebo záruku zakázky až na 5 let.

Vaše náplň práce:

  • komunikace se zákazníky a vytváření návrhů dle individuálních potřeb zákazníků včetně zaměření prostor
  • práce v software KitchenDraw, zpracování základních výrobních výkresů
  • spolupráce s kolegy ve výrobě a ostatními kolegy napříč firmou
  • zakázky Praha a Čechy

Očekáváme:

  • zkušenosti s navrhováním interiérů, nejlépe kuchyní
  • komunikativní osobnost, zkušenosti s jednáním se zákazníky a schopnost navnímat jejich potřeby
  • zkušenosti s KitchenDraw nebo jiným design softwarem
  • běžnou znalost MS Office – Excel, Word
  • znalost systému Money S4 výhodou, nikoliv podmínkou
  • samostatnost, ale i schopnost práce v týmu
  • schopnost vlastní organizace práce, časovou flexibilitu
  • ŘP sk. B (zakázky Praha a Čechy)

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v rodinné firmě s více než 30letou tradicí
  • formu spolupráce na HPP, možnost i IČO
  • plný úvazek, možnost i zkráceného úvazku
  • flexibilní pracovní dobu, vlastní organizaci práce – důležité jsou výsledky
  • podporu od zkušeného vedoucího, vzdělávání podporované společností
  • základní plat a neomezené bonusy na základě Vašich prodejů (v průměru minimálně 50 000 Kč)
  • notebook a mobilní telefon, možnost firemního vozu i pro soukromé účely
  • 25 dní dovolené
  • stravenkový paušál
  • po zapracování příspěvek na penzijní připojištění
  • moderní showroom: Praha 5 – Smíchov (prostory můžete využívat pro osobní schůzky se zákazníky, není nutná každodenní přítomnost)
  • přítomnost 1x/měsíc na celofiremní poradě v Brně - Šlapanice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Detaily o pracovním místě:
Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Návrhář/ Prodejce – kuchyně
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč - 65 000 Kč
Nabídka přidána: 7. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Návrhář/ Prodejce – kuchyně ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o. ještě dnes.