Nákupčí - zásobovač

Praha - Hostivař, Praha

Kdo jsme?

Jsme rodinná firma s + 50 zaměstnanci, fungujeme od r. 1990.

V Praze, Brně a Plzni řežeme vodním paprskem a jsme v největší zakázkové pracoviště v Evropě.

Dodáváme také dělící stroje s technologií vodního paprsku a zajišťujeme jejich servis.

Proč vás hledáme?

Náš úspěch roste s kvalitou i rychlostí služeb, které našim zákazníkům poskytujeme.

Zajímá vás komunikace s lidmi, obchod a výběr dodavatelů, nákup a prodej materiálů, náhradních dílů, služeb?

Pro pracoviště Praha aktuálně hledáme Nákupčího – Zásobovače s předchozí praxí ve strojírenství.

Popis pozice:

•    Denní komunikace s dodavateli i odběrateli, práce podle priorit, různorodá činnost (poptávky, objednávky, smlouvy, aj.)

•    Nákup a prodej materiálů, náhradních dílů i ostatního zboží pro potřeby výroby, servisu a zákazníků

•    Denní práce v ERP systému Helios i-Nuvio

•    Správa skladu náhradních dílů a hmotná odpovědnost za sklad

Co očekáváme:

•    Vzdělání SŠ nebo ÚSO (obor s maturitou)

•    Alespoň základní znalost strojírenských materiálů, které budete objednávat

•    Příjemnou a otevřenou komunikaci se spolupracovníky i obchodními partnery

•    Chuť do práce a učení se novým věcem, hledání způsobů jak věci dělat jinak a lépe

•    Doloženou praxi na pozici Zásobovač / Nákupčí nejlépe ve strojírenském podniku

•    Řidičský průkaz skupiny B

•    Základní znalost práce v libovolném firemním Informačním systému

•    Schopnost po zaškolení samostatně zpracovat poptávku, vyhodnotit nabídku, vystavit objednávku, dodací list, vystavit skladovou příjemku / výdejku

Co uvítáme a ve vaší mzdě oceníme :

•    Schopnost orientace ve výkresové dokumentaci a lepší než základní znalost strojírenských materiálů

•    Znalost angličtiny nebo němčiny odpovídající úrovni B1

Co nabízíme:

•    Nástup ihned možný

•    Stabilitu a zázemí rodinné firmy

•    Dovolenou v rozsahu 5 týdnů / rok

•    Příspěvek na životní pojištění nebo spoření k důchodu, vyplácený po zkušební době

•    Příspěvek na stravování v hodnotě 55 Kč / pracovní den, vyplacený na plateb. kartu Sodexo

•    Zvýhodněné tarify mobilního operátora Vodafone pro vaše rodinné příslušníky

•    Smluvně potvrzený nárůst mzdy po dokončeném 1. roce práce u nás

•    Příspěvek na dopravu pro mimopražské uchazeče

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Detaily o pracovním místě:
Firma: AWAC, spol. s r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Nákupčí - zásobovač
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Nákupčí - zásobovač ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě AWAC, spol. s r.o. ještě dnes.